header
QR Kod
Kidjo Games: Kids Play & Learn

Kidjo Games: Kids Play & Learn

1.6.0 geliştirici Kidjo
(0 İncelemeler) Mayıs 29, 2024
Kidjo Games: Kids Play & Learn Kidjo Games: Kids Play & Learn Kidjo Games: Kids Play & Learn Kidjo Games: Kids Play & Learn Kidjo Games: Kids Play & Learn Kidjo Games: Kids Play & Learn

En Son Versiyon

Versiyon
1.6.0
Güncelle
Mayıs 29, 2024
Geliştirici
Kidjo
Kategoriler
Eğlence
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
net.kidjo.games.app.playstore
Şimdi İndir

Kidjo Games: Kids Play & Learn Hakkında Daha Fazla

Welcome to Kidjo Games, a world of fun and learning for kids!

Kidjo Games, 3 ila 10 yaş arası çocuklar için en iyi oyun alanıdır. Bu, çocuklarınızın uzun bir okul gününden ve ödev yapmaktan sonra rahatlamalarına izin vermek için mükemmel bir uygulamadır! Eğlenceli bir uygulama, doğru, ama aynı zamanda eğitici bir uygulama da! Zeka ve bilişsel gelişimlerini uyararak eğitim ve eğlenceyi harmanlayan 5 kategoriye sahibiz.

Kidjo Games, uzmanlarımız tarafından çocuklarınız için özel olarak seçilmiş 40'tan fazla oyuna sahiptir: bulmacalar, eşleştirme oyunları, labirent oyunları, satranç, Simon oyunu, boyama, çizim ve çok daha fazlası. Mantıksal becerilerini geliştirmek, hafızalarını eğitmek, yaratıcılıklarını artırmak, diğer oyuncularla yarışmak veya sadece masa oyunlarının keyfini çıkarmak isteseler de, çocuklarınız favori oyunlarını oynarken öğrenmek için geniş bir seçenek arasından seçim yapabilirler.

Sen de Kidjo ürünlerinde olduğu gibi, Kidjo Games de çocukların içeriği kolayca gözden geçirmesine izin veren kullanıcı dostu bir platform olarak tasarlandı. Çocuklar, Kidjo Games'in eğlenceli animasyonlarını ve etkileşimli arayüzünü de sevecekler!

Kidjo olarak, çocuklarınızla geçirdiğiniz her anın benzersiz olduğunun farkındayız. Bu nedenle, onlar için 3 farklı deneyim oluşturduk. Kidjo dünyasına hoş geldiniz! Uyarıcı bir görsel deneyim için, çocuklarınız Kidjo TV'ye başvurabilir. Ancak gevşemek, hayal etmek ve yatmadan önce hazırlanmak zamanı geldiğinde, Kidjo Stories büyüleyici yatmadan önce hikayeleriyle onların yanı başında olur. Ve etkileşimli zorlukların bir dünyasına dalmak istediklerinde, Kidjo Games'in eğlenceli ve eğitici oyunlar kataloğunun tadını çıkarabilirler. Kidjo'da her çocuğa mutluluk veren bir şey var!

Başlıca önceliğimiz, uygulamalarımızı kullanırken çocukların güvenli bir deneyim yaşamalarını sağlamaktır. Küçük çocukların mahremiyeti ve güvenliği bizim en önemli endişemiz olduğu için, çocuklarınız uygulamamızda asla reklamlar, ürün yerleştirmeleri veya bannerlarla karşılaşmayacaklar. Ayrıca sizin veya çocuklarınızın verilerini üçüncü taraflarla paylaşmıyoruz.

Kidjo Games aboneliği, sınırsız erişim, iptal ücreti olmaksızın yenilenen bir abonelik sunar. Aboneliğinizin iptali, mevcut abonelik süresinin sonunda etkili olacaktır. Fiyatlar abonelik süresine, konuma ve/veya promosyona göre değişebilir. Ödemeniz, satın alma onayı sırasında Google hesabınıza yüklenecektir. Hesabınız, geçerli dönemin sonundan en geç 24 saat önce yenilenme için ücretlendirilecektir.

Kidjo Games ve promosyonlarımız hakkında daha fazla

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.