header
QR Kod
Khan Academy Kids: Learning!

Khan Academy Kids: Learning!

6.2 geliştirici Khan Academy
(0 İncelemeler) Mayıs 02, 2024
Khan Academy Kids: Learning! Khan Academy Kids: Learning! Khan Academy Kids: Learning! Khan Academy Kids: Learning! Khan Academy Kids: Learning! Khan Academy Kids: Learning!

En Son Versiyon

Versiyon
6.2
Güncelle
Mayıs 02, 2024
Geliştirici
Khan Academy
Kategoriler
Education
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
org.khankids.android
Şimdi İndir

Khan Academy Kids: Learning! Hakkında Daha Fazla

Spring has arrived in Khan Academy Kids! To celebrate Earth Day, we're releasing a new set of books to help children explore nature's wonders. Some animals can look deceptively similar. With our new “Spotting Differences” books from Bellwether Media, kids will learn all about these look-alikes and how to tell them apart.

Khan Academy Kids, 2-8 yaş arası çocuklar için ücretsiz bir eğitim uygulamasıdır. Khan Kids kütüphanesinde binlerce çocuk kitabı, okuma oyunları, matematik aktiviteleri ve daha fazlası bulunmaktadır. En önemlisi, Khan Kids reklamsız ve ücretsizdir, abonelik gerektirmez.

OKUMA, MATEMATİK VE DAHA FAZLASI: 5000'den fazla ders ve eğitici oyunla, Khan Academy Kids'te öğrenilecek her zaman daha fazla şey vardır. Kodi Ayısı, etkileşimli öğrenme oyunlarıyla çocukları yönlendirir. Çocuklar abc oyunlarıyla alfabe öğrenebilir ve Ollo Fil ile sesbilgisi çalışabilir. Hikaye zamanında, çocuklar Reya Kırmızı Panda ile okumayı ve yazmayı öğrenebilirler. Peck Sümbül Kuşu, sayıları ve saymayı Sandy Çakalı ise şekilleri, sıralamayı ve hafıza bulmacalarını öğretir. Eğlenceli matematik oyunlarımız ile çocukların öğrenme sevgisini ateşleyeceğiz.

ÇOCUKLAR İÇİN SONSUZ KİTAPLAR: Çocuklar okumayı öğrenirken, Khan Kids Kütüphanesi'nde kitap sevgilerini geliştirebilirler. Kütüphane, okul öncesi, anaokulu ve ilkokul öğrencileri için eğitici çocuk kitapları ile doludur. Çocuklar hayvanlar, dinozorlar, bilim, kamyonlar ve evcil hayvanlar hakkında National Geographic ve Bellwether Media tarafından yazılmış olmayan kurgu kitaplarla okuyabilirler. Okuma becerilerini pratiğe dökerken, çocuklar "Bana Oku" seçeneğini seçerek kitapları sesli olarak dinleyebilirler. İngilizce ve İspanyolca kitaplarımız da mevcuttur.

OKUL ÖNCESİ EĞİTİMDEN İLKOKUL İLK SEVİYESİNE: Khan Kids, 2-8 yaş arası çocuklar için bir eğitim uygulamasıdır. Okul öncesi derslerinden ve anaokulu öğrenme oyunlarından 1. ve 2. sınıf aktivitelerine kadar, çocuklar her seviyede eğlenerek öğrenebilirler. Okula gitmeden önce ve okula başladıklarında, çocuklar eğlenceli matematik oyunları ile saymayı, toplamayı ve çıkarmayı öğrenebilirler.

EVDE VE OKULDA ÖĞRENİN: Khan Academy Kids, evdeki aileler için mükemmel bir öğrenme uygulamasıdır. Uykulu sabahlardan yolculuklara kadar, çocuklar ve aileler Khan Kids ile öğrenmeyi seviyorlar. Evde eğitim veren aileler de eğitici çocuk oyunlarımızdan ve derslerimizden keyif alıyorlar. Öğretmenler de sınıfta Khan Kids'i kullanmaktan hoşlanıyorlar. Okul öncesi öğretmenlerinden ikinci sınıf öğretmenlerine kadar, öğretmenler kolayca ödevler oluşturabilir ve öğrenci öğrenimini izleyebilirler.

ÇOCUK DOSTU MÜFREDAT: Erken çocukluk eğitimi uzmanları tarafından tasarlanan Khan Academy Kids, Head Start Erken Öğrenme Sonuçları Çerçevesi ve Ortak Çekirdek Standartları ile

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.