header
QR Kod
Kelime Gezmece 2: Kelime Oyunu

Kelime Gezmece 2: Kelime Oyunu

0.4.1 geliştirici Unico Studio
(0 İncelemeler) Nisan 24, 2024
Kelime Gezmece 2: Kelime Oyunu Kelime Gezmece 2: Kelime Oyunu Kelime Gezmece 2: Kelime Oyunu Kelime Gezmece 2: Kelime Oyunu Kelime Gezmece 2: Kelime Oyunu Kelime Gezmece 2: Kelime Oyunu

En Son Versiyon

Versiyon
0.4.1
Güncelle
Nisan 24, 2024
Geliştirici
Unico Studio
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.bigstarkids.wordtravelturkish2
Şimdi İndir

Kelime Gezmece 2: Kelime Oyunu Hakkında Daha Fazla

En yeni kelime oyunu! zeka oyunları ve kelime bulmaca sevenler için. wow super!

Kelime Gezmece, yıllardır en çok oynanan kelime bulmaca oyunudur. Şimdi ise sevenler için yepyeni bir oyun olan Kelime Gezmece 2 Özlü Sözler karşınızda!

Bu kelime oyunu, 2020 yılından itibaren cümle gezmece formatında ilk oyun olarak piyasaya sürülmüştür. Türkçe Kelime oyunu arayanların ilk tercihi olacak olan bu oyunda, bulmaca ve kelime oyunlarını sevenler için eğlenceli bir deneyim sunulmaktadır. Wow diyeceksiniz!

Kelime Gezmece 2, kelime oyunu ve bulmaca sevenler için tamamen benzersiz bir oyundur. Oyunda, birbirinden güzel sözleri çözmeye çalışarak eğleneceksiniz. Ayrıca, dünyanın en güzel oyunları arasında yer alan ve internetsiz oynanabilen en yeni harf oyunudur.

Oyunda, çapraz bulmaca veya kare bulmaca oyunlarının yanı sıra oyuncuların kelime hazinesi ve yazma becerileri de geliştirilmektedir.

Kelime Gezmece 2, Türkiye'nin eşsiz güzelliklerini yansıtan muhteşem manzaralar eşliğinde müziklerle oynanabilecek bir kelime oyunudur. Aynı zamanda eğitici bir oyundur. Sadece kelime gezmece, oyunculara Türkiye'nin en güzel yerlerini gezdirerek Türkçe kelime oyunu, harf bulmaca ve akıl oyunu deneyimi yaşatmaktadır. Eğer internetsiz oyunlar ve yeni oyunlar seviyorsanız, dünyanın en güzel oyunlarından biri olan Kelime Gezmece 2'yi ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.

Kelime Gezmece 2, yeni bir kelime ve sözcük bulmaca oyunudur. Eğer kelime arama ve sözcük bulmaca oyunlarını seviyorsanız ve özgün bir deneyim arıyorsanız, bu oyun tam size göre! Kelimelerin dünyasında bir geziye çıkmaya var mısınız? Kelime Gezmece 2 ile hem kelime bilginizi geliştirerek beyin jimnastiği yapın hem de eşsiz müzikler eşliğinde birbirinden güzel manzaraların tadını çıkarın! Sadece kelime gezmece 2 sizi Türkiye'nin en güzel yerlerini gezdirerek Türkçe kelime ve akıl oyunu deneyimi yaşatmaktadır.

Kelime Gezmece 2, zeka oyunları, ücretsiz oyunlar ve eğlenceli oyunlar sevenler için en güzel oyunlardan biridir. En popüler oyunlardan ve en değişik oyunlardan bir söz oyunu karşınızda! Kelime avcısı olmaya hazır mısınız? Gizli kelime bul ve puanınızı arttırın. Harfleri birleştirerek şimdi oynamaya başlayın! Kelime avcısı olarak, "wow" anları yaşayabilir ve Türkçe oyun oynayarak kelime bulma becerilerinizi sergileyebilirsiniz.

Kelime Gezmece 2, zor oyunlar ve en eğlenceli oyunlardan biridir. Bu oyun, günün yorgunluğunu atabileceğiniz ve evde, metroda veya otobüste internetsiz olarak ücretsiz oynayabileceğiniz bir oyundur. Bilmece oyunları ve internetsiz oyunlar sevenler için idealdir. Kelime avcısı olmaya hazır mısınız? Harfleri birleştir

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.