header
QR Kod
Kaçamak Sevgili Bul

Kaçamak Sevgili Bul

2.0.0.15 geliştirici Kaçamak
(0 İncelemeler) Mart 22, 2024
Kaçamak Sevgili Bul Kaçamak Sevgili Bul Kaçamak Sevgili Bul Kaçamak Sevgili Bul Kaçamak Sevgili Bul Kaçamak Sevgili Bul

En Son Versiyon

Versiyon
2.0.0.15
Güncelle
Mart 22, 2024
Geliştirici
Kaçamak
Kategoriler
Arkadaşlık
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.kacamak.android
Şimdi İndir

Kaçamak Sevgili Bul Hakkında Daha Fazla

insanlarla tanışmak, farklı insanlarla sohbet etmek mi istiyorsun? Eğer öyleyse hemen KAÇAMAK indir, kendine bir partner bul ve sohbet et.

Bu yeni tanışma uygulaması olan KAÇAMAK, bekar erkeklerle ve bekar kadınlarla tanışmayı ve sevgili bulmayı amaçlamaktadır. Türk geliştiriciler tarafından geliştirilmiş olan bu uygulamada, Türkiye'nin her yerinden farklı hayat tarzına sahip kullanıcılar bulunmaktadır. Eğer ilişki, evlilik, aşk arıyorsanız ya da sadece buluşup sohbet etmek isterseniz, KAÇAMAK tam size göre!

Uygulamanın en önemli özelliklerinden biri, kullanıcıların ilgi alanlarına göre eşleşmesidir. Ayrıca, online, öne çıkan ve yakın kişilere göre profil keşfetme imkanı da sunulmaktadır. Profilinizi ziyaret edenleri kolaylıkla takip edebilir ve dilediğiniz zaman story yükleyerek arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Ayrıca, görüntülü ve sesli aramalar yaparak sohbet edebilir ve beğendiğiniz profillere öpücük gönderebilirsiniz.

Uygulama, kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir ve bayan üyeler için ücretsiz Jeton üyelik ve dengeli kadın-erkek kullanıcı sayısı sunmaktadır. Ayrıca, eşleştiğiniz kişilerle görüntülü sohbet etme imkanı da bulunmaktadır. Uygulama başlangıçta ücretsiz olup, Jeton ile daha fazla özelliklere erişebilirsiniz. Tüm içerikler tamamen Türkçe ve yeni.

Görüntülü sohbetler sayesinde erkeklerle ya da bayanlarla tanışmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Artık yeni insanlarla tanışma zamanı geldi! Tüm fotoğraflar temsilidir ve herhangi bir sorunuz olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.