below header
QR Kod
K+ Xem TV và VOD

K+ Xem TV và VOD

geliştirici Truyền hình K+
(0 İncelemeler) Mart 02, 2024
K+ Xem TV và VOD K+ Xem TV và VOD K+ Xem TV và VOD K+ Xem TV và VOD K+ Xem TV và VOD K+ Xem TV và VOD

En Son Versiyon

Güncelle
Mart 02, 2024
Geliştirici
Truyền hình K+
Kategoriler
Eğlence
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.irdeto.kplus
Şimdi İndir

K+ Xem TV và VOD Hakkında Daha Fazla

K+ app - Ứng dụng xem Phim, Hoạt Hình, Thể thao cho cả Gia đình!

Bu uygulama, en kapsamlı spor platformudur. Bu platformda, en üst düzey Avrupa futbol liglerinin çoğunu içerir. Özel olarak, Premier Lig maçlarının tamamına sahiptir: her turda en iyi 3 maç ve en iyi saat dilimleri. Ayrıca, Bundesliga (2023-2028), Ligue 1 (2021-2024), Serie A (2021-2024) gibi VTVcab kanallarında yayınlanan ligler de bulunmaktadır. UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi gibi FPT Play Sport paketi içinde bulunmaktadır. Ayrıca, AFC turnuvalarında yer alan Asya mücadelelerini de kapsar (2024-2029).

Bunun yanı sıra, uygulamada, VTVcab kanallarında yayınlanan Roland Garros (2022-2026), ATP Turu (2020-2023), PGA Turu, VBA, Ulusal Voleybol Ligi, Lion Şampiyonası gibi çok çeşitli ve ilgi çekici spor liglerini de bulabilirsiniz.

Uygulamada, çok çeşitli ve kaliteli filmler de bulunmaktadır. Bu filmler arasında, yüksek izlenme oranına sahip Çin ve Koreli ünlülerin yer aldığı diziler, K+ORGINAL- yüksek kaliteli Vietnam filmleri, eğitici çizgi filmler ve ödüllü ve sinemalarda gösterilmiş Avrupa ve Amerikan filmleri yer alır.

Uygulama, hem yerel hem de uluslararası yaklaşık 100 canlı TV kanalı sunar. Bu kanallar arasında, VTV1, VTV2, VTV3, VTV4, VTV5, VTV Cần Thơ gibi Vietnam kanalları, diğer ülkelerin ulusal ve yerel kanalları da yer alır.

Uygulamanın gelişmiş özellikleri, kullanıcıların deneyimini daha da iyileştirmektedir. Bu özellikler arasında, yayınlanan programları anlık olarak geriye dönük izleme ve son 24 saat içinde yayınlanan programları tekrar izleme imkanı, yayınlanacak programlar için hatırlatıcı ayarlama, uygulamayı yan yana kullanmak için ekranın küçültülmesi, ebeveynlerin sadece uygun içeriklere erişim sağlayabilmesi için kontrol kodu ayarlaması, televizyon, telefon, tablet ve web üzerinden kesintisiz izleme ve gelecekte sunulacak olan çevrimdışı izleme imkanı da yer alır.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.