header
QR Kod
Jurassic World Play

Jurassic World Play

4.3.3 geliştirici Mattel
(0 İncelemeler) Mayıs 31, 2024
Jurassic World Play Jurassic World Play Jurassic World Play Jurassic World Play Jurassic World Play Jurassic World Play

En Son Versiyon

Versiyon
4.3.3
Güncelle
Mayıs 31, 2024
Geliştirici
Mattel
Kategoriler
Education
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.mattel.jurassicworld2
Şimdi İndir

Jurassic World Play Hakkında Daha Fazla

The action continues with the updated Jurassic World Play App—previously known as the Jurassic World Facts App! Check out the exciting dinosaurs in the Epic Evolution™ collection that have evolved for battle! Plus, don’t miss the Ride ’N Rampage™ game where you can drive a motorcycle and instantly transform into a rampaging dinosaur ready for destruction!

RIDE ’N RAMPAGE™ OYUNU
Eğlenceye hızla giriş yapın! Ride ’N Rampage™ oyunu size bir motosiklet sürme ve yarış imkanı sunar - sonra da dönüşüm için hazır olun! Yıkım Modunu etkinleştirerek aniden bir yıkıcı dinozora dönüşebilirsiniz. Yol boyunca ilerlerken anahtarlar ve rozetler toplayarak ne kadar ilerlediğinizi görebilirsiniz. Macera dolu yolculuğunuzda engellere dikkat edin!

RESCUE ’N RELEASE GÖREVİ OYUNU
Hazır mısınız kurtarmaya? Rescue ’N Release Görevi oyunu size bir dinozorun kurtarılmasını ve doğru habitatına geri götürülmesi için Kurtarma Laboratuvarına gitme fırsatı sunar. Doğru araçlar, teknikler ve tedavilerle dinozorun bakımını üstlenerek onu iyileştirebilir ve doğal yaşamına bırakabilirsiniz.

TRACK ’N CATCH MEYDAN OKUMA OYUNU
Takip etme eylemine hazır olun! Track ’N Catch Meydan Okuma oyununda size sürücü koltuğunda oturarak farklı habitatlardaki dinozorları takip etme ve kurtarma imkanı sunulur. Unutmayın, yol boyunca izleme rozetlerini toplamak enerjinizi arttırmaya yardımcı olacaktır! Ayrıca dinozoru yakaladıktan sonra onu Kurtarma Laboratuvarına götürebilir, iyileştirebilir ve doğal yaşamına geri bırakabilirsiniz.

DAHA FAZLA DİNOZOR TÜRÜ
Keşfedilecek daha fazla tür var! Mattel Jurassic World dinozor oyuncaklarınızın üzerindeki Takip Kodunu çekerek dinozorun kilidini açabilir ve koleksiyonunuza ekleyebilirsiniz. Dinozorlarınızın kükremesini duyabilir, hareketlerini izleyebilir ve eğlenceli gerçekler ve dinozor video klipleri görebilirsiniz. Önceki koleksiyonlarınız da hala kullanılabilir!

SENİN DÜNYANDA BİR DİNOZOR
Dikkat edin! Artık dinozorları AR teknolojisiyle kendi dünyanıza getirebilirsiniz! Dinosaur in Your World özelliği sayesinde Mattel Jurassic World dinozoru AR teknolojisiyle önünüzde belirebilir. Dinozoru ölçeklendirmek, döndürmek veya dokunarak kükremesini duymak için korkmayın! Ayrıca fotoğraf çekebilir ve Dinosaur in Your World fotoğrafınızı cihazınıza kaydedebilirsiniz.

SES MACERASI AKTİVİTESİ
Daha fazla Mattel Jurassic World dinozoru geldi! Ses Macerası ile kendi müziğinizi oluşturun ve dinozor DJ'iniz olun. Üç farklı ses temasından birini seçebilir ve kendi ses şaheserinizi kaydederek Jurassic World eğlencesini ve heyecanını devam ettirebilirsiniz!

HAFTANIN DİNOZORU
Haftanın Dinozoru, her hafta Jurassic World Oyun Uygulamasında tamamen kilidi açık bir dijital dinozordur! Her hafta farklı bir dinozor açılacağı için seçtiğiniz dinozoru seçebilir ve Dinosaur in Your World deneyiminden, Track ’N Catch Challenge, Rescue ’N Release Mission ve Ride ’N Rampage™ oyunlarından yararlanabilirsin

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.