header
QR Kod
InstSave: Instagram downloader

InstSave: Instagram downloader

1.34 geliştirici Video Downloader & Video Editor & Screen Recorder
(0 İncelemeler) Mayıs 27, 2024
InstSave: Instagram downloader InstSave: Instagram downloader InstSave: Instagram downloader InstSave: Instagram downloader InstSave: Instagram downloader

En Son Versiyon

Versiyon
1.34
Güncelle
Mayıs 27, 2024
Geliştirici
Video Downloader & Video Editor & Screen Recorder
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.insta.downloader.saver.instake.ig.save.new
Şimdi İndir

InstSave: Instagram downloader Hakkında Daha Fazla

Insta downloader helps you download Instagram photos, videos,IG story, reels and IGTV to your phone.

Bu uygulama, Instagram'dan beğendiğiniz fotoğrafları ve videoları indirebilmenizi ve bunları çevrimdışı olarak görüntüleyebilmenizi sağlar. Ayrıca, daha fazla takipçi kazanmak için yazılımla birlikte altyazılar ve etiketlerle tekrar yayınlayabilir ya da arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz! Bu hikaye kaydedici & reels indirici & Instagram için video indirici, basit, küçük ve %100 kullanımı kolay bir uygulamadır.

Insta indirici, Instagram için 3-in-1 bir indirme aracıdır! - Insta Reels indirici: Tek bir tıklama ile Instagram reels videolarını indirin. - Hikaye indirici: Instagram hikayelerini indirin. - Instagram için video indirici: Akış ya da IGTV'den videoları kaydedin.

Insta indirici, Instagram için video indirici, hikaye kaydedici ve tekrar yayınlama uygulaması olarak tasarlanmıştır. Instagram'da gezinirken, bazen reels ya da hikayelerden fotoğraf ya da videoları indirmek isteyebilirsiniz. İşte bu noktada Instagram için video indirici devreye girerek size yardımcı olur. Instagram hikayeleri ve videolarını nasıl indireceğiniz hakkında hızlı bir kılavuz:

NASIL KULLANILIR: Bağlantıyı kopyalayarak Instagram'dan indirin. • Video, fotoğraf, IG hikayesi, reels ve vurguyu kopyalayın. • Video indirici for Instagram'ı açın: Instagram dosyalarını otomatik olarak indirin.

Paylaşarak Instagram'dan indirin. • "Paylaş" düğmesine tıklayın ve İnstagram için video indiriciyi seçin: Instagram reels indirin. • Instagram hikaye indirici otomatik olarak dosyaları indirecek!

Uygulamamızın tüm özellikleri: • Instagram'dan fotoğraf ve video indirme. • Hikaye ve vurgulu videoları kolayca kaydetme. • Instagram ve IGTV'den video indirme desteği. • Özel hesapların video ve fotoğraflarını indirme. • Instagram resim indirici ve gönderi indirici. • Çevrimdışı videoları istediğiniz zaman izleyin. • Instagram'dan etiket ve açıklamaları kopyalayın. • Instagram'dan toplu olarak video ve fotoğraf indirme. • Güvenli ve kullanımı kolay!

Instagram için video indirici: Instagram videolarını, IGTV videolarını ve hikayelerini kolayca indirin. Instagram hikaye indiricimiz indirilen dosyaları çevrimdışı olarak görüntülemenize, paylaşmanıza ve kendi hesabınızda tekrar yayınlamanıza izin verir.

Dikkat: - Instagram'ın sahiplik, fikri mülkiyet hakları ve diğer tüm ilgileri, platformda yayınlayan ya da sahiplenen kişi ya da kuruluşlara aittir. Bu yasal hak ve çıkarları saygı duyuyoruz. İndirilen içeriği kullanmadan önce izin almanızı ve indirilen içeriği kullanırken kaynağını belirtmenizi öneriyoruz. - Bu video indirici, Instagram ile ilişkili değildir.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.