below header
QR Kod
Instagram Video İndirici

Instagram Video İndirici

1.3.0R geliştirici Video Downloader & Fast Saver
(0 İncelemeler) Şubat 23, 2024
Instagram Video İndirici Instagram Video İndirici Instagram Video İndirici Instagram Video İndirici Instagram Video İndirici

En Son Versiyon

Versiyon
1.3.0R
Güncelle
Şubat 23, 2024
Geliştirici
Video Downloader & Fast Saver
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
videodownloader.instagram.videosaver
Şimdi İndir

Instagram Video İndirici Hakkında Daha Fazla

Instagram'dan cihazınıza video, fotoğraf, IGTV, Reels, Hikaye kaydetmek ister misiniz?

Bu uygulama, Instagram hesabınızda bulunan videolar ve fotoğrafları hızlı bir şekilde indirmenize yardımcı olur. Ayrıca hikayeleri, IGTV'leri, Instagram reels videolarını ve profil resimlerini de kaydedebilirsiniz. İşlem yöntemi oldukça basittir, sadece bağlantıyı kopyalamanız veya paylaşmanız yeterlidir. Bu uygulama tamamen ücretsizdir ve diğer uygulamalardan farklı özelliklere sahiptir.

Uygulamayı nasıl kullanabileceğiniz de açıklanmıştır. Linki paylaşarak veya kopyalayarak bağlantıyı kullanabilirsiniz. Ayrıca Android 10 altında "Fastsave" hizmetini kullanarak da indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Uygulamada çoklu iş parçacığı teknolojisi kullanılarak aynı anda birden fazla görevi indirebilirsiniz. Ayrıca indirilen dosyaları galerinize otomatik olarak kaydedebilir ve dilerseniz tekrar paylaşabilirsiniz.

Uygulamanın özellikleri arasında Instagram hesabınızdaki videolar, fotoğraflar, hikayeler, highlightlar, reels videoları ve profil resimlerini indirebilmeniz, arama yapabilmeniz ve hashtag'lerle indirebilmeniz yer almaktadır. Ayrıca silinen dosyaları kurtarabilme, HD video ve fotoğraf görüntüleyici, karanlık mod ve hızlı indirme hızı gibi özellikleri de bulunmaktadır.

Uygulamanın yasal uyarıları arasında, videoları veya fotoğrafları izinsiz bir şekilde yeniden yayınlamamanız gerektiği, bir video veya fotoğrafın izinsiz paylaşılmasından kaynaklanan fikri mülkiyet ihlallerinden uygulama sahiplerinin sorumlu olmadığı ve uygulamanın Instagram ile bağlantılı olmadığı belirtilmiştir. Bu uyarıların dikkate alınması önemlidir.

Eğer InsMate uygulamasından memnun kaldıysanız, lütfen uygulamaya puan verin. Ayrıca geri bildirim ve önerileriniz için support_ins@vidtak.net adresine e-posta göndererek uygulamayı daha da geliştirmelerine yardımcı olabilirsiniz. Bu uygulama sayesinde Instagram hesabınızdaki medyaları daha kolay ve hızlı bir şekilde indirebilirsiniz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.