header
QR Kod
İngilizce öğren - cümleler

İngilizce öğren - cümleler

3.2.6 geliştirici FunEasyLearn
(0 İncelemeler) Nisan 26, 2024
İngilizce öğren - cümleler İngilizce öğren - cümleler İngilizce öğren - cümleler İngilizce öğren - cümleler İngilizce öğren - cümleler İngilizce öğren - cümleler

En Son Versiyon

Versiyon
3.2.6
Güncelle
Nisan 26, 2024
Geliştirici
FunEasyLearn
Kategoriler
Education
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.funeasylearn.phrasebook.english
Şimdi İndir

İngilizce öğren - cümleler Hakkında Daha Fazla

Oynamak, öğrenmek ve konuşmak – günlük İngilizce konuşmalar için yaygın cümleler keşfedin!

Bu uygulama, İngilizce öğrenmek isteyenler için en iyi ücretsiz seçenektir. İngilizce konuşmayı akıcı bir şekilde öğrenmenize yardımcı olmak için 5.000'den fazla yaygın cümle ve 60 farklı dil seçeneği sunmaktadır. Bu uygulama sayesinde, hem eğlenirken hem de öğrenirken gerçek konuşmalarda İngilizceyi akıcı bir şekilde konuşabilirsiniz.

Diğer uygulamalardan farklı olarak, bu uygulama internet bağlantısına ihtiyaç duymaz ve istediğiniz zaman çevrimdışı olarak kullanabilirsiniz. Ayrıca, sesli telaffuzlar ve fonetik yazımlar sayesinde Birleşik Krallık'ta bir anadil konuşucusunun nasıl konuştuğunu öğrenebilirsiniz. 11 farklı eğlenceli oyunla pratik yapabilir ve 4 ayrı öğrenme seviyesi sayesinde kendi hızınıza uygun bir şekilde ilerleyebilirsiniz.

İngilizce konuşma konuları arasında selamlaşma, arkadaşlarınızla konuşma, seyahat, ulaşım, otel, restoran, gıda, alışveriş, çalışma, iş ve daha fazlası bulunmaktadır. Ayrıca, konuşma kılavuzu sayesinde en yaygın kullanılan anlatımları arayabilir ve yer imlerine ekleyebilirsiniz.

FunEasyLearn, dünya genelinde insanların ücretsiz olarak yabancı dil öğrenmelerine yardımcı olmak için birçok uygulama geliştirmiştir. Bu uygulama sayesinde İngiliz becerilerinizi geliştirebilir ve seyahat, iş ya da eğlence amaçlı İngilizce konuşabilirsiniz. Gerçek insan sesli telaffuzlar sayesinde her bir yaygın cümleyi kolayca öğrenebilir ve kendi dilinizde anlayarak kullanabilirsiniz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.