below header
QR Kod
Infinity 8 ball™ Bilardo Kralı

Infinity 8 ball™ Bilardo Kralı

2.44.0 geliştirici Playorcas
(0 İncelemeler) Nisan 04, 2024
Infinity 8 ball™ Bilardo Kralı Infinity 8 ball™ Bilardo Kralı Infinity 8 ball™ Bilardo Kralı Infinity 8 ball™ Bilardo Kralı Infinity 8 ball™ Bilardo Kralı Infinity 8 ball™ Bilardo Kralı

En Son Versiyon

Versiyon
2.44.0
Güncelle
Nisan 04, 2024
Geliştirici
Playorcas
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.sports.eightball.pool.rival
Şimdi İndir

Infinity 8 ball™ Bilardo Kralı Hakkında Daha Fazla

Son Güncellemeler:

Krallık Mücadelesi: Daha fazla ödül ve özel ödül teklifleriyle küresel skor tablosu sınırlı bir süre için kullanıma sunuldu.

Noel ve Yeni Yıl için özel etkinlikler: Madeni paralar, değerli taşlar ve sandıklar içeren çeşitli eğlenceli oyunlar.

Hileler ve çekici olmayan kurallarla dolu sıkıcı oyunlardan bıktınız mı? 8 Top Bilardo oyununun dünya oyuncularına şunu söylemek isteriz: Sabrınız için teşekkür ederiz! Infinity 8 ball™ Bilardo Kralı artık resmi olarak çevrimiçi olarak mevcuttur. Tüm 8 top, 9 top ve Snooker oyuncularına canlandırıcı farklı bir deneyim sunacak.

Infinity 8 ball™ Bilardo Kralı ile şunları deneyimleyeceksiniz:

  • Telefonunuzda daha kolay nişan alma ve daha fazla pot şansı.
  • Artık bir cetvele atış yapmak yok. Infinity 8 ball™ Bilardo Kralı ile hedef çizgisi daha uzun, açıyı ayarlamak daha kolay ve güç kontrolü daha hassas. Yeni başlayanlar bile harika atışlar yapabilir. Tek yapmanız gereken eğlenmek.
  • Otantik atışlarla gerçek bir fiziksel deneyim. Gerçek bir bilardo topuna vurma deneyimini elde etmek için çok yol kat ettik, böylece kuvvet, yön, çarpışma, dönüş ve ışıklandırma fiziksel dünyadakiyle tamamen aynı oldu. Masa örtüsünün sürtünme katsayısından, toplar ve masa arasındaki çarpışmalardan gelen geri bildirime, işaretin kendisine kadar olan parametrelerin tümü çok sayıda yinelemeden geçti.
  • Mükemmel bir oyuncu için bile donanımın sürekli yükseltilmesi gereklidir. Donanım ne kadar güçlü olursa, bir yarışmayı o kadar iyi kazanabilirsiniz. İstekanızı ve aksesuarlarınızı geliştirmeye devam etmek için oynadıkça madeni para ve sandık kazanmaya devam edebilirsiniz, böylece farklı kurallarla birçok farklı senaryoda 8 top oynamanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Normal oyunlara ek olarak daha heyecan verici bir mücadele modu: Özel şekilli masalar, özel puanlama kuralları, tek seferlik mücadeleler, özel etkinlikler... Zaman zaman güncellemelerle 7/24 heyecan verici mücadeleye katılın. Global oyuncular sıralamasında yer alıp özel ödüller kazanma şansına sahip olun. Uzman mücadele modunuzdaki küresel sıralamanız nedir?

24 saatlik küresel PvP'ler: İyi eşleşen oyuncular becerilerinizi büyük ölçüde geliştirebilir. Yarışmalarda ilerlemenize yardımcı olmak için küresel çevrimiçi oyuncular arasından en iyi eşleşmeyi seçen eşleştirme algoritmasını kullanıma sunduk.

Bizi https://www.facebook.com/profile.php?id=100075883630039 adresinden takip edebilirsiniz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.