header
QR Kod
Hornet - Queer Sosyal Ağı

Hornet - Queer Sosyal Ağı

8.8.0 geliştirici Hornet Networks Ltd
(0 İncelemeler) Şubat 13, 2024
Hornet - Queer Sosyal Ağı Hornet - Queer Sosyal Ağı Hornet - Queer Sosyal Ağı Hornet - Queer Sosyal Ağı Hornet - Queer Sosyal Ağı Hornet - Queer Sosyal Ağı

En Son Versiyon

Versiyon
8.8.0
Güncelle
Şubat 13, 2024
Geliştirici
Hornet Networks Ltd
Kategoriler
Sosyal
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.hornet.android
Şimdi İndir

Hornet - Queer Sosyal Ağı Hakkında Daha Fazla

Hornet is the top gay chat and dating app for making authentic, quality connections with genuine queer users. Gay, bi, trans, pan, non-binary, and queer users can connect through chat, photos, videos, and more!

Hornet, 35 milyondan fazla kullanıcıya sahip olan queer topluluğun evi olarak tanımlanabilir. Bu topluluk, LGBTQ+ bireylerin eşcinsel buluşmalar, rastgele buluşmalar, ömür boyu süren ilişkiler, politik savunuculuk ve kişisel ifade, zihinsel destek ve anlamlı sohbet gibi hayatlarını renklendiren aktiviteleri gerçekleştirmelerine olanak sağlamaktadır. Hornet, eşcinsel video hikayeleri, aktif eşcinsel sosyal akış, sohbet ve gelen kutusu mesajlarının yanı sıra heyecan verici canlı videolar gibi geniş bir özellik yelpazesi sunarak LGBTQ+ bireylerin deneyimlerini paylaşmalarını ve eğlenmelerini kolay ve güvenli hale getirmektedir.

Yeni bir yere mi seyahat ediyorsunuz? Hornet, size dünya çapında eşcinsel topluluğa erişim imkanı sunmaktadır. New York gezinize eşcinsel yerlilerle sohbet edin, Fransa tatilinizde eşcinsel buluşmalar deneyin veya kendi mahallenizde yeni eşcinsel arkadaşlar edinin.

Eğer bir gaymer, bir drag hayranı, fitness tutkunuysanız veya eşcinsel gece hayatını ve seyahati seviyorsanız, kendi nişinizi Hornet'te bulmak çok kolaydır. Queer hashtag'leri keşfedin, akışta bir tartışma başlatın, gönderileri beğenin ve yorum yapın ve diğer kullanıcılarla sohbet edin.

Keskin teknoloji ve tüm kapsayıcı toplumumuzun benzersiz bir kombinasyonu, Hornet'i size queer bağlantılar kurmanız için güvenli ve kolay hale getirir.

Keşfet

Queer özelliği kullanarak dünya çapında LGBTQ kullanıcılarını bulun. LGBTQ topluluğu içinde tam olarak aradığınız kişiyi bulmak için filtreler uygulayın. En önemli LGBTQ konularını takip etmek için akışı göz atın. Queer yaşamını sergileyen eşcinsel video hikayelerini yayınlayın ve izleyin.

Bağlan

Profilinizi çeşitli fotoğraflar yükleyerek ve biyografinizi özelleştirerek kişiselleştirin. Doğrulanmış kullanıcıları kontrol ederek gerçek, otantik eşcinsel erkeklerle tanışın. Queer yaratıcılarla sohbet edin, eşcinsel emojiler ve çıkartmalar gönderin, LGBTQ ilhamıyla emotikonlarla tepki verin, sesli mesajlar gönderin ve daha fazlasını yapın. İçeriğinizi beğendiğiniz kullanıcılara ödüller gönderin veya kendi içeriğinizde kazanın, sonra eğlenceli ayrıcalıklar için bunları kullanın. Dünya çapında eşcinsel erkekler, lezbiyenler, biseksüeller, panseksüeller, trans, non-binary, cinsiyet akışkanı ve queer kişilerle tanışın.

Canlı Yayın

Hornet Live, Hornet'in canlı yayın özelliğidir. 40 milyondan fazla queer kullanıcının bir izleyici kitlesine queer içeriklerine canlı yayın yapabilirsiniz. Yayıncılar, maddi gelire dönüştürebilecekleri önemli hediyeler almayı seçebilirler.

Güvenlik

Hornet'te kullanıcı güven

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.