header
QR Kod
Honey Jar Lite

Honey Jar Lite

1.35.2 geliştirici BIG GAME HUNTERS LIMITED
(0 İncelemeler) Haziran 01, 2024
Honey Jar Lite Honey Jar Lite Honey Jar Lite Honey Jar Lite Honey Jar Lite Honey Jar Lite

En Son Versiyon

Versiyon
1.35.2
Güncelle
Haziran 01, 2024
Geliştirici
BIG GAME HUNTERS LIMITED
Kategoriler
Sosyal
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.live.honeylite
Şimdi İndir

Honey Jar Lite Hakkında Daha Fazla

Honey Jar Lite, daha hızlı olan ve telefonunuzun depolama alanı için daha fazla alan kazandıran harika bir çevrimiçi sohbet uygulamasıdır. Ayrıca Honey Lite, çevrimiçi sohbet ederken daha az trafiğe mal olur

Honey Jar Lite, yeni bağlantılar kurmak isteyenler için tasarlanmış bir uygulamadır. SAĞA KAYDIRMA özelliği sayesinde kullanıcılar, hızlı ve kolay bir şekilde ilgi duydukları kişilerle eşleşebilirler. Uygulama, fotoğraflara bakarak karar verme mantığına dayanır ve kullanıcıların ilgi alanlarını görebilir. İlgi duyulan kişilere SÜPER BEĞENİ gönderme ve iletişim kurma seçenekleri de bulunmaktadır.

Honey Jar Lite, sesli sohbet odası özelliği ile kullanıcılar arasında ücretsiz ve canlı sohbet imkanı sunmaktadır. 3G, 4G, LTE veya Wi-Fi bağlantısı üzerinden kullanılabilir ve yüksek kalitede sesli iletişim sağlar. Ayrıca, kullanıcılar gizli kilitleme özelliği sayesinde sohbet odalarını parolayla koruyabilir ve özel alanlar oluşturabilirler.

Honey Jar Lite, kullanıcıların birbirleriyle etkileşim kurmasını sağlayan hediyeler, arabalar ve efektler gibi eğlenceli özellikler sunar. Kullanıcılar, hayranlarına hediyeler gönderebilir ve alabilir, VIP üyelikleri sayesinde ayrıcalıklı statülere sahip olabilirler.

Honey Jar ekibi, kullanıcıların soruları için feedback@honeyjar.live adresinden ulaşılabilir. Ayrıca, iş ortakları ve ajanslarla çalışmak isteyenler business@honeyjar.live adresine mail atabilirler. Bu sayede, uygulama sürekli geliştirilerek kullanıcıların daha iyi bir deneyim yaşaması hedeflenmektedir.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.