below header
QR Kod
Hiya-Arama Kimlik ve Engelleme

Hiya-Arama Kimlik ve Engelleme

14.5.2-11101 geliştirici Hiya
(0 İncelemeler) Şubat 28, 2024
Hiya-Arama Kimlik ve Engelleme Hiya-Arama Kimlik ve Engelleme Hiya-Arama Kimlik ve Engelleme Hiya-Arama Kimlik ve Engelleme Hiya-Arama Kimlik ve Engelleme

En Son Versiyon

Versiyon
14.5.2-11101
Güncelle
Şubat 28, 2024
Geliştirici
Hiya
Kategoriler
İletişim
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.webascender.callerid
Şimdi İndir

Hiya-Arama Kimlik ve Engelleme Hakkında Daha Fazla

"Hiya (eski adıyla Whitepages Caller ID) Arama Engelleme Güvenliği kabul etmek istediğin aramaları belirler ve kaçınmak istediğin numaralarla kısa mesajları engeller. Hiya ücretsizdir (hem de reklamsız!) ve kullanımı inanılmaz derecede kolaydır.

Bu uygulama, istenmeyen telefon numaralarını ve SMS mesajlarını engellemek için kullanılabilir. Ayrıca, gelen arama bilgilerini geriye dönük olarak arayabilir ve istenmeyen mesajlarla ilgili uyarılar alabilirsiniz. Hiya, bu gücünü yüz milyonlarca telefon numarasından ve milyonlarca kullanıcıdan almaktadır.

Kilit özellikler arasında arama kimliği, arama ve istenmeyen mesaj engelleyicisi yer almaktadır. Bu sayede, konuşmak istemediğiniz kişilerin aramalarını ve istenmeyen mesajları kara listeye alabilir ve telefondan doğrudan engelleyebilirsiniz. Otomatik arama engelleyici sayesinde, istenmeyen numaraları kara listeye alabilir ve gizliliğinizi koruyabilirsiniz.

Uygulamanın güvenlik özellikleri arasında, gelen aramaların istenmeyen aramalar olması durumunda otomatik uyarılar alabilirsiniz. Ayrıca, dolandırıcıların numaralarını raporlayarak başkalarını da uyarmaya yardımcı olabilirsiniz. Bilinmeyen aramaları gerçek zamanlı olarak belirleyebilir ve kişi listende olmayan kişilerden bile gelen SMS mesajlarının kimliğini tespit edebilirsiniz.

Bilinmeyen bir numaranın geriye dönük olarak aranmasını gerçekleştirebilir ve istenmeyen, dolandırıcılara ait veya gerçek bir numara olup olmadığını öğrenebilirsiniz. Bu uygulamanın topluluk özellikleri arasında Facebook, Twitter ve Instagram hesapları da bulunmaktadır.

Önemli not: SMS mesajı engelleme özelliği sadece Android 4.4 ve üstü sürümlerde kullanılabilir. Hiya, Google Play Top Developer unvanına sahiptir ve ücretsiz güvenlik, arama kimliği, arama engelleme, istenmeyen mesaj ve virüslere karşı koruma sağlamaya odaklanmış bir uygulamadır.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.