below header
QR Kod
Highrise: Sanal Metaverse

Highrise: Sanal Metaverse

4.2.3 geliştirici Pocket Worlds
(0 İncelemeler) Mart 04, 2024
Highrise: Sanal Metaverse Highrise: Sanal Metaverse Highrise: Sanal Metaverse Highrise: Sanal Metaverse Highrise: Sanal Metaverse Highrise: Sanal Metaverse

En Son Versiyon

Versiyon
4.2.3
Güncelle
Mart 04, 2024
Geliştirici
Pocket Worlds
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.pz.life.android
Şimdi İndir

Highrise: Sanal Metaverse Hakkında Daha Fazla

Highrise'a hoş geldiniz, internet üzerindeki sanal evinizde mevcut ve yakında olacak arkadaşlarınızla inanılmaz paylaşımlı deneyimlerde dijital benliğinizi ifade edebileceğiniz, bağlanabileceğiniz ve oynayabileceğiniz yer. 2 milyondan fazla insanın olduğu yeni bir dünyadaki topluluğumuza katılın, sınırsız imkanlarla dolu.

Oyun Aracılığıyla Bağlanın, milyonlarca kullanıcının bulunduğu yeni bir çevrimiçi alana adım atmanızı sağlar. Burada istediğiniz amaçla binlerce benzersiz odaya kolayca katılabilirsiniz. Oyun oynamak isteyebilir, sadece takılmak isteyebilir veya sanal alanlarda diğer kullanıcılarla iletişim kurmak için mesajlar veya sesli sohbet kullanabilirsiniz. Ayrıca haftalık etkinliklere katılıp yeni kıyafetler kazanabilirsiniz.

Bu uygulama, dünya çapında bir ekibin güvencesi altında olan güvenli bir ortamda rahat etmenizi sağlar. Kendinizi ve vizyonunuzu ifade etmek için benzersiz bir avatar oluşturabilir, profilinizi kişiselleştirebilir ve favori öğelerinizi sergileyebilirsiniz. Feed üzerinde metin veya medya gönderileri aracılığıyla deneyimlerinizi ve düşüncelerinizi paylaşabilir, topluluk yarışmalarında yaratıcı olabilir ve yetenekli sanatçılar tarafından hayata geçirilen öğeler tasarlayabilirsiniz. Ayrıca kendiniz ve arkadaşlarınız için keyifli sanal odalar tasarlayabilirsiniz.

Bu uygulama ayrıca koleksiyoncular için de idealdir. Her hafta yeni koleksiyonlar yayınlanan 50.000'den fazla öğeyi keşfedebilir, oyuncular tarafından yönetilen pazarı takip edebilir ve diğer oyuncuların kıyafetlerini inceleyerek takas teklif edebilirsiniz. Kişisel İstek Listesi'ne kaydederek favori öğelerinizi takip edebilir ve aradığınız şeyi bulmak için filtreleri ve kategorileri kullanabilirsiniz.

Highrise yolculuğunuz, samimi anların sınırsız yaratıcılıkla buluştuğu bir yerdir. Burada yeni insanlarla tanışabilir, farklı amaçlar için oyun oynayabilir ve özgürce ifade edebilirsiniz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.