header
QR Kod
Hello Pal World

Hello Pal World

7.5.8.705 geliştirici Hello Pal International Inc.
(0 İncelemeler) Nisan 19, 2024
Hello Pal World Hello Pal World Hello Pal World Hello Pal World

En Son Versiyon

Versiyon
7.5.8.705
Güncelle
Nisan 19, 2024
Geliştirici
Hello Pal International Inc.
Kategoriler
Sosyal
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.hellopal.androidlive
Şimdi İndir

Hello Pal World Hakkında Daha Fazla

Hello Pal provides an international social platform with instant messaging and livestreaming features. Our users come from more than 200 countries and regions from all over the world.

Hello Pal, dünya çapında herhangi bir zamanda insanlarla sohbet etmenizi ve canlı yayınları izlemenizi sağlayan bir uygulamadır. Uygulamanın vurguları arasında global kapsama, anlık arkadaşlık, popüler olma ve heyecan verici etkinlikler yer almaktadır. Bu uygulama, dünya çapında yeni insanlarla tanışmanın ve aynı zamanda yeni bir dil öğrenmenin harika bir yolu olarak tasarlanmıştır.

Uygulamanın özelliklerinden biri global kapsamadır. Dünya genelinde 200'den fazla ülkeden ve bölgeden kullanıcılarımız düzenli olarak resimler ve diğer medya içerikleri paylaşarak, Amerika Birleşik Devletleri'nin doğal güzelliklerinden Avrupa'nın tarihi binalarına kadar farklı kültürleri kolayca anlamanıza yardımcı olmaktadır.

Uygulamanın bir diğer özelliği ise anlık arkadaşlıktır. Farklı bir ülkeden ilginç bir arkadaşla tanıştınız mı? Onu takip edin ve sohbet veya video görüşmeleri yoluyla bir konuşma başlatın!

Popüler olma özelliği sayesinde uygulama içindeki canlı yayın platformunda popüler olabilir ve takipçilerinizden hediyeler alabilirsiniz. Ayrıca, arkadaşlarınızı Hello Pal'a davet ederek onlar hediye harcadıkça ödüllendirilirsiniz. Daha çok arkadaş davet ettikçe, daha fazla ödül alırsınız. Ayrıca, kendiniz de bir ödül kazanma şansı elde edersiniz, bir hediye göndererek bir etkinlikte.

Uygulamanın özelliklerinden biri de heyecan verici etkinliklerdir. Arkadaşlarınızı Hello Pal'a davet ederek onlar hediye harcadıkça ödüllendirilirsiniz. Ayrıca, kendiniz de bir ödül kazanma şansı elde edersiniz, bir hediye göndererek bir etkinlikte.

Uygulamada bulunan bir diğer özellik de mesajları çevirme'dir. Uygulama, Arapça, İngilizce (Amerikan), Çince (Mandarin), Felemenkçe, Filipince (Tagalog), Fransızca, Almanca, Hintçe, İtalyanca, Japonca, Korece, Portekizce (Brezilya), Rusça, İspanyolca (İspanya), Tayland dili ve Türkçe olmak üzere birçok dilde mesajları otomatik olarak çevirebilmektedir.

Hello Pal hakkında daha fazla bilgi için lütfen www.hellopal.com adresini ziyaret ediniz. Hello Pal, Hong Kong ve diğer ülkelerde Hello Pal International Ltd'in tescilli bir ticari markası veya ticari markasıdır.

Soru ve önerileriniz için lütfen support@hellopal.com adresine yazınız.

Bizi takip edin:

• Facebook: https://www.facebook.com/hellopalchat/

• Twitter: https://twitter.com/hellopalchat

• Google+:

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.