header
QR Kod
Heavenly : BL GL Drama Webtoon

Heavenly : BL GL Drama Webtoon

2.3.9 geliştirici dev.heavenly
(0 İncelemeler) Mart 14, 2024
Heavenly : BL GL Drama Webtoon Heavenly : BL GL Drama Webtoon Heavenly : BL GL Drama Webtoon Heavenly : BL GL Drama Webtoon Heavenly : BL GL Drama Webtoon Heavenly : BL GL Drama Webtoon

En Son Versiyon

Versiyon
2.3.9
Güncelle
Mart 14, 2024
Geliştirici
dev.heavenly
Kategoriler
Eğlence
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
io.amond.heavenly
Şimdi İndir

Heavenly : BL GL Drama Webtoon Hakkında Daha Fazla

"Watch Newest BL Drama the Fastest Way"

Heavenly, dünyanın dört bir yanından çıkan yeni BL dizilerini ve filmlerini en hızlı şekilde izleyebileceğiniz bir platformdur. Kore, Tayland, Japonya, Tayvan gibi ülkelerden çıkan BL içerikleri Yatak Arkadaşı, TharnType, Tatlı Pasta, Aşk Traktörü gibi popüler yapımların yanı sıra daha birçok içerik Heavenly'de mevcuttur. Ayrıca, yalnızca Heavenly'de bulabileceğiniz özel içerikler de mevcuttur.

BL hayranlarının önerisiyle, Heavenly ekibi tarafından özenle seçilmiş BL içerikleri sunulmaktadır. Heavenly, en çok BL içeriğe sahip platform olmasıyla birlikte, hangi içeriğin önerildiğini merak edenler için doğru öneriler sunmaktadır. Üstelik, ülkeler ve türler arasında doğru bir şekilde öneri yapabilmek için BL tutkunları olan Heavenly ekibi tarafından seçilmiştir.

Düşünülmüş Altyazılarla, Heavenly dünyanın dört bir yanından gelen diziler için yüksek kalitede altyazı sağlamaktadır. Tayland, Japonya, Tayvan gibi ülkelerden gelen içeriklerde, dizinin duygusal derinliğini ve diyaloglarını mükemmel bir şekilde yaşayabilirsiniz. Bu sayede, içeriğin tam olarak anlamını ve duygusunu hissedebilirsiniz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.