header
QR Kod
HATSUNE MIKU: COLORFUL STAGE!

HATSUNE MIKU: COLORFUL STAGE!

2.6.8 geliştirici SEGA CORPORATION
(0 İncelemeler) Haziran 06, 2024
HATSUNE MIKU: COLORFUL STAGE! HATSUNE MIKU: COLORFUL STAGE! HATSUNE MIKU: COLORFUL STAGE! HATSUNE MIKU: COLORFUL STAGE! HATSUNE MIKU: COLORFUL STAGE! HATSUNE MIKU: COLORFUL STAGE!

En Son Versiyon

Versiyon
2.6.8
Güncelle
Haziran 06, 2024
Geliştirici
SEGA CORPORATION
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.sega.ColorfulStage.en
Şimdi İndir

HATSUNE MIKU: COLORFUL STAGE! Hakkında Daha Fazla

"Find Your Music"

Bir sonraki mobil ritim oyunuyla Hatsune Miku'ya katılın ve müziğin gücüyle mücadelelerini aşan zengin bir karakter kadrosunu keşfedin.

[HİKAYE] Gerçek duygularınızı bulun! Tokyo'nun Shibuya bölgesinde gençler arasında "Untitled" adında melodisi ve sözleri olmayan gizemli bir şarkı dolaşıyor. Bu şarkı, herkesin gerçek duygularını ve kendi şarkılarını keşfetmelerine olanak sağlayan "SEKAI" adlı tuhaf bir yere erişim sağlıyor.

Hatsune Miku ve Sanal Arkadaşlarıyla, aynı zamanda müzik gücüyle mücadelelerini aşan 20 orijinal karakterden oluşan bir kadroyla oynayın.

[OYUN ÖZELLİKLERİ] • Ritme uygun olarak dokunun, tutun ve sallayın! • Tamamen seslendirilmiş Hikaye Bölümleriyle zengin bir karakter kadrosu keşfedin. • Kolay öğrenilebilir: 5 farklı zorluk seviyesi seçeneği. • Tek başınıza oynayın veya en fazla 4 arkadaşınızla eğlencenizi paylaşmak için bir oda oluşturun. • Karakter kartları toplayın ve grubunuzu ve müzik videolarınızı kişiselleştirin. Karakterlerinizi seviye atlatın ve güncelleyerek daha fazla yetenek açın ve daha yüksek puanlar elde edin. • Kendi evinizin rahatlığında Virtual Show ile dünya çapında oyuncularla birlikte sanal bir konserin keyfini çıkarın! Avatarınızı ve Glow Sticks'lerinizi gösteri için kişiselleştirin. • Geniş bir kostüm yelpazesiyle grubunuzun üyelerini giydirin ve kendiniz el yapımı ürünlerle yaratın!

[MÜZİK] ROKI (Sözler: mikitoP, Müzik: mikitoP) Tell Your World (Sözler: kz, Müzik: kz) BRING IT ON (Sözler: Reol, Müzik: Giga) Happy Synthesizer (Sözler: EasyPop, Müzik: EasyPop) Melt (Sözler: ryo, Müzik: ryo) Charles (Sözler: balloon, Müzik: balloon) ve çok daha fazlası!

[SANAL GÖSTERİLER] Dünya çapındaki oyuncularla birlikte oyun içi favori grubunuzun gerçek zamanlı çevrimiçi performanslarının keyfini çıkarın! Sanal gösterilere katılın ve toplulukla sohbet edin. Sahneyle etkileşime geçerek performansa emojiler ve özel efektler gösterip daha da etkileyici hale getirin!

+++++++++++++++++++++++++++++

[Resmi Kanallar] Twitter: @ColorfulStageEN Facebook: ColorfulStageEN Instagram: colorful_stage_en

[Resmi web sitesi] https://www.colorfulstage.com/

[Gereksinimler] Android 8.0 veya üstü Snapdragon 845 veya üstü Minimum 4GB (RAM)

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.