below header
QR Kod
Harry Potter: Sihir Uyanıyor

Harry Potter: Sihir Uyanıyor

3.20.21912 geliştirici Warner Bros. International Enterprises
(0 İncelemeler) Nisan 04, 2024
Harry Potter: Sihir Uyanıyor Harry Potter: Sihir Uyanıyor Harry Potter: Sihir Uyanıyor Harry Potter: Sihir Uyanıyor Harry Potter: Sihir Uyanıyor Harry Potter: Sihir Uyanıyor

En Son Versiyon

Versiyon
3.20.21912
Güncelle
Nisan 04, 2024
Geliştirici
Warner Bros. International Enterprises
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.netease.wb.goog.hpma
Şimdi İndir

Harry Potter: Sihir Uyanıyor Hakkında Daha Fazla

Bu Harry Potter oyununda, heyecanlı, çok oyunculu düellolar ile diğer cadı ve büyücülere karşı yeteneklerinizi sınayın!

Harry Potter: Sihir Uyanıyor, Hogwarts'a kaydolarak büyücülük dünyasını keşfedebileceğiniz, yeni bir CCG ve RPG oyunudur. Bu oyunda, sihirde ustalaşmak için arkadaşlarınızla birlikte oynayabilir ve becerilerinizi geliştirebilirsiniz. Savaşlarda ve düellolarda başarılı olabilmek için kartlarınızı seviye atlatın ve sihirli yeteneklerinizi kullanın. Ejderhalarla savaşabilir veya arkadaşlarınızla PvP düellolarına katılabilirsiniz, seçim tamamen size kalmıştır.

Oyunun özellikleri arasında 70'den fazla kart toplama ve seviye atlatma seçeneği bulunmaktadır. Bu kartlar sayesinde sihir yapma yeteneklerinizi geliştirebilir ve rakiplerinizi yenmek için İncendio veya Sersemlet gibi büyüleri kullanabilirsiniz. Ayrıca, PvP ve PvE maçlarında fantastik canavarları da çağırabilirsiniz.

Oyun size yeni bir Harry Potter hikayesi sunmaktadır. Hogwarts'a kaydolduğunuzda, Voldemort'un yenilgisinden 10 yıl sonra yeni nesil büyücülerle birlikte okula başlayacaksınız. Hogwarts'un sevilen karakterleriyle karşılaşacak ve maceralar yaşayacaksınız.

Oyun içinde cadı veya büyücünüzü özelleştirebileceğiniz birçok seçenek bulunmaktadır. Diagon Yolu'ndaki dükkânlardan asa, süpürge, kıyafet ve diğer sihirli eşyaları alarak sihrinizi gösterebilirsiniz.

Ayrıca, arkadaşlarınızla birlikte çevrimiçi bağlanabilir, düello yapabilir ve Hogwarts'ı keşfedebilirsiniz. Oyun içindeki Düello Kulübü'ne katılarak tekli veya ikili modlarda rekabetçi kart düellolarına katılabilir ve eğlenceli PvP karşılaşmaları yapabilirsiniz.

Harry Potter: Sihir Uyanıyor, macera, hikâye ve rol yapma oyunlarının en iyi özelliklerini bir araya getiriyor. Bu oyun sayesinde Hogwarts'ta derslere katılabilir, Yasak Orman'a girebilir, Adsız Kitap'ta Harry, Hermione ve Ron olabilir ve Dans Kulübü'ne katılabilirsiniz.

Portkey Games markasıyla yayımlanan Harry Potter: Sihir Uyanıyor, J.K. Rowling'in hikayelerinden esinlenerek geliştirilen yapboz, rol yapma ve kart savaşı gibi oyunların yanı sıra, sihir öğrencisi olarak Hogwarts'a kaydolarak gerçek bir sihir dünyasına adım atmanızı sağlar. Oyunun topluluk sayfalarını ziyaret ederek daha fazla bilgi edinebilir ve oyuna katılabilirsiniz. Bu heyecan verici oyunu oynamak için önerilen Android sürümü 7.0 ve üzeridir.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.