header
QR Kod
happn - Arkadaşlık ve sohbet

happn - Arkadaşlık ve sohbet

30.0.0 geliştirici happn
(0 İncelemeler) Mayıs 30, 2024
happn - Arkadaşlık ve sohbet happn - Arkadaşlık ve sohbet happn - Arkadaşlık ve sohbet happn - Arkadaşlık ve sohbet happn - Arkadaşlık ve sohbet happn - Arkadaşlık ve sohbet

En Son Versiyon

Versiyon
30.0.0
Güncelle
Mayıs 30, 2024
Geliştirici
happn
Kategoriler
Arkadaşlık
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.ftw_and_co.happn
Şimdi İndir

happn - Arkadaşlık ve sohbet Hakkında Daha Fazla

happn dünyasına adım at: günlük hayatta karşılaştığın insanlarla tanışmanı sağlayan arkadaşlık sitesi! Türkiye'de 10 milyondan fazla indirilmeye sahip olan happn, gittiğin mekanlarda karşılaştığın insanlarla arkadaşlık kurman için olmazsa olmazın haline geliyor. Bir düşün: İşteyken, sevdiğin kafede otururken veya sadece sokakta dolaşırken, ilgini çeken yeni biriyle karşılaşıyorsun ve sonrasında happn’da sohbet ederek hiçbir baskı hissetmeden tanışıyorsunuz.

Happn, diğer arkadaşlık sitelerinden farklı bir uygulamadır. Bu uygulamanın özelliği, günlük hayatında seninle aynı mekanlarda bulunan insanlarla anlamlı ilişkiler kurmana olanak sağlamasıdır. Sık sık gittiğin mekanlara dayalı olarak yeni insanlarla tanışabilir, daha doğal ilişkiler kurarak gerçek hayatta buluşmalar gerçekleştirebilirsin. Bu sayede, flört etme ve ilk adımı atma stresinden kurtulabilirsin. Ayrıca, sevdiğin mekanlar hakkında sohbet etmek, buzları kırmak ve sohbete dalmanın harika bir yolu olabilir.

Happn, gizliliğe önem veren bir uygulamadır ve kullanıcıların kontrolü tamamen kendilerine bırakılmıştır. Kimin seni görebileceğine ve hangi bilgileri paylaşacağına sen karar verirsin. Bu nedenle, her kullanıcıya sosyal anlamda gizlilik ve rahatlık sağlanır. Ayrıca, aşk, flört, arkadaşlık ve sohbet konusunda karşılıklı ilgi prensibine dayanılır. Yalnızca senin beğendiğin ve seni beğenen kişilerle iletişime geçebilir ve onlarla sohbet edebilirsin. Konu aşk ve arkadaşlık olduğunda, gizlilik bizim için en önemli önceliktir. Bu nedenle, happn üzerinde konumun gizli kalır ve sadece kaç kez ve en son nerede karşılaştığınız gösterilir. Ancak, unutma ki, karşılaştığın profilleri gösterebilmemiz için konumun her zaman açık olmalıdır.

Eğer ilgi alanlarını ve tutkularını paylaşan insanlar arıyorsan, happn üzerinden bunu yapabilirsin. Yeni özelliklerimiz Teasers ve Hobbies ile, yeni flört ve arkadaşlıklar kurarken karşı tarafın kişiliğini eğlenceli bir şekilde keşfedebilirsin.

Happn'da her şey senin kontrolünde. Başka bir happn kullanıcısıyla yolun kesiştiğinde, onun profilini görebilirsin. Eğer hoşlandığın biri varsa, profilini beğenebilirsin. Bu beğeni gizli kalır, ancak karşı taraf da seni beğenirse karşılıklı haberiniz olur. Dikkatini çekmek istiyorsan, SuperCrush gönderebilirsin. Bu özellik sayesinde, eşleşme olmadan bile ücretsiz bir şekilde sohbet başlatabilirsin. Ve eğer karşılıklı beğeni olursa, işte o zaman eşleşme gerçekleşir ve sohbet başlayabilir. En iyi açılış cümleni bulup, en güzel mesaj fikirlerini ortaya çıkarmanı bekliyoruz!

Happn, arkadaşlık ve flört uygulaması olmakla birlikte, aynı zamanda sosyal medya özellikleri de sunar. Üstelik, uygulamayı indirmek ve kullanmak tamamen ücretsizdir. Daha fazla avantaj istersen, happn Premium üyeliğine geçebilirsin. Bu sayede, sana beğeni gönderen kişilerin listesine erişebilir ve kendini öne çıkarmak için SuperCrush özelliğini kullanabilirsin. Online dating, aşk, anlamlı ilişkiler, arkadaşlık ve sohbet konularında happn, hem bir sosyal medya hem de daha fazlasını bulabileceğin bir arkadaşlık

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.