header
QR Kod
Gunstars - Battle Arena

Gunstars - Battle Arena

1.2.32 geliştirici Monomyto Game Studio
(0 İncelemeler) Mayıs 22, 2024
Gunstars - Battle Arena Gunstars - Battle Arena Gunstars - Battle Arena Gunstars - Battle Arena Gunstars - Battle Arena Gunstars - Battle Arena

En Son Versiyon

Versiyon
1.2.32
Güncelle
Mayıs 22, 2024
Geliştirici
Monomyto Game Studio
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.Monomyto.GunStars
Şimdi İndir

Gunstars - Battle Arena Hakkında Daha Fazla

Um jogo de tiro multiplayer feito para celular! Jogue sozinho ou convide amigos e viva experiências épicas nas arenas de batalha do universo Gunstars.

Bu uygulama, Lute, 24 oyuncuya kadar olan savaşlarında hayatta kalmak için en iyi stratejiyi keşfetmene ve oluşturmana olanak sağlar. Hızlı bir öğrenme eğrisiyle birleşen yenilikçi bir oynanış, muhteşem bir nişancı oyununun hak ettiği yüksek seviyede yetenek gerektirir.

Ücretsiz, üçüncü kişi nişancı ve çok oyunculu bir deneyim sunar. Hızlı tempolu ve çılgın savaşlara katıl, rekabetçi takımlara katıl, özel ödüller kazan. Muhteşem koleksiyonlar edin, toplulukla takas yap ve favori yaratıcılarını ve markalarını daha yakından takip et.

Gunstars, gerçek bir ücretsiz oyun ekonomisiyle, Solana blockchain teknolojisini kullanarak, oyuncular için yenilikçi içerikler, özel koleksiyonlar ve kazanç fırsatı sunar, unutmadan en önemli unsur olan eğlenceyi de ihmal etmez.

YENİ OYUN MODLARI GELİYOR - Rush Modu: 3'e 3 takımlar, haritada yayılmış olan bombalama noktalarını ya savunmak ya da saldırmak için mücadele ediyor! Taktiksel ve patlayıcı! - Deathmatch: En çok düşmanı yok ederek en yüksek skoru elde et ve galip gelen ol!

OYNA VE TOPLA Eğlencenin yanı sıra, Gunstars ayrıca özel koleksiyon eşyalarının alımıyla gerçek kazanç imkanı sunar. Yeteneklerini geliştirerek ücretsiz yeni eşyaların kilidini aç, istediğin zaman diğer oyuncularla takas yap veya koleksiyonunu genişlet. Eşyalarının kaderi senin elinde!

SEZON PAKETİ Gunstars'ın ilk sezonuna katılmaya hazır ol! Sezon paketiyle, sezona özel özel kıyafetlere ve eşsiz koleksiyon eşyalarına erişim elde edeceksin!

PAZAR YERİ Güvenli ve özel bir pazar yeri, diğer oyuncularla koleksiyon eşyalarını takas etmek için mükemmel bir platform!

KÜRESEL LANSMAN Takipte kal! Gunstars'ın küresel lansmanı yakın zamanda gerçekleşecek!

GÜNCELLEMELER VE YENİLİKLER: Yeni efsaneler, skinler, arenalar, oyun modları ve kişiselleştirmeler yakında geliyor, takipte kal.

MEVCUT ÖZELLİKLER - İnanılmaz koleksiyon skinlerle süper kişisel karakterler oluştur. - Tek başına oyna veya bir arkadaşını duo savaşına davet et. - Orman, buz ve çöl temalı üç inanılmaz arena. - Mağazada G-bucks ve günlük bedava gems'lerle satın alabileceğin birçok eşya. - Muhteşem ödül zaman çizelgesi. - Guns Challenge'da en iyi oyuncular arasına gir ve inanılmaz ödüller kazan. - Günlük görevleri tamamla ve özel ödüller kazan. - Favori içerik üreticini Creators ID aracılığıyla destekle. - Bölgesel ve küresel sıralamalarla oyun içindeki konumunu takip et.

Gunstars Resmi Discord: https://discord.com/invite/98Nf8cQgun

Web sitemizi

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.