header
QR Kod
Görsellerle Almanca öğren

Görsellerle Almanca öğren

38.32 geliştirici Drops Languages
(0 İncelemeler) Haziran 08, 2024
Görsellerle Almanca öğren Görsellerle Almanca öğren Görsellerle Almanca öğren Görsellerle Almanca öğren Görsellerle Almanca öğren

En Son Versiyon

Versiyon
38.32
Güncelle
Haziran 08, 2024
Geliştirici
Drops Languages
Kategoriler
Education
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.languagedrops.drops.learn.learning.speak.language.german.words
Şimdi İndir

Görsellerle Almanca öğren Hakkında Daha Fazla

Sadece 5 dakika:

Bu uygulama, öğrenme zamanınızı sadece 5 dakika ile sınırlandırarak dil öğrenmeyi daha kolay ve etkili hale getirir. Her zaman için 5 dakikanızın olması bahane olmaktan çıkar ve daha odaklı bir şekilde öğrenmenizi sağlar. Bu zaman kısıtlaması, daha iyi bir ezber ve odaklanma anlamına gelir.

Uygulama, görsel öğrenme yöntemlerini kullanarak her kelimeyi güzel bir şekilde gösterir. Bu sayede zihniniz, yeni bilgileri daha verimli bir şekilde depolar. Ayrıca, daha eğlenceli ve hızlı bir şekilde öğrenmenizi sağlar.

Öğrenme süreci, gerçek bir oyun deneyimi gibi tasarlanmıştır. Bu sayede, yeni bir dil öğrenirken eğlenerek öğrenebilirsiniz. Ayrıca, klavye kullanmak yerine hızlı swipeler yaparak daha hızlı öğrenmenizi sağlar.

Uygulama, kullanıcıların pratik bir şekilde öğrenebilmeleri için 1000'den fazla kullanışlı kelime seçeneği sunar. Bu sayede, yeni bir dil konuşan bir ülkeye gittiğinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz kelimeleri öğrenirsiniz.

Uygulama, damlalar adı verilen sevimli karakterler kullanılarak öğrenme sürecini eğlenceli ve bağımlılık yapıcı hale getirmeyi amaçlar. Bu sayede, öğrenmeyi bir alışkanlık haline getirebilirsiniz.

Eğer uygulamayı denerseniz, damlaları seveceğinizden eminiz. Yorum yapmayı unutmayın!

Daha fazla dil seçeneği sürekli olarak eklenmektedir. Herhangi bir sorunuz varsa, bize sup@languagedrops.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Uygulamanın gizlilik politikası ve kullanım koşulları, http://5mindrops.com/privacypolicy.html adresinde bulunabilir.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.