below header
QR Kod
Gmail

Gmail

geliştirici Google LLC
(0 İncelemeler) Şubat 12, 2024
Gmail Gmail Gmail Gmail Gmail Gmail

En Son Versiyon

Güncelle
Şubat 12, 2024
Geliştirici
Google LLC
Kategoriler
İletişim
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.google.android.gm
Şimdi İndir

Gmail Hakkında Daha Fazla

Resmi Gmail uygulaması; sağlam güvenlik, gerçek zamanlı bildirimler, birden fazla hesap için sunulan destek ve gelen kutunuzun tamamında arama yapma özellikleriyle Android telefonunuza veya tabletinize en iyi Gmail kullanım deneyimini taşır. Gmail, Wear OS'te de kullanılabilir. Böylece, yalnızca saatinizi kullanarak hem üretkenliğinizi sürdürüp hem de e-postalarınızı kontrol edebilirsiniz.

Gmail uygulaması, kullanıcıların e-postalarını düzenlemelerine, organize etmelerine ve birlikte çalışmalarını sağlayan bir uygulamadır. Uygulama, spam, kimlik avı ve kötü amaçlı yazılımları otomatik olarak engelleyerek kullanıcıların gelen kutularını güvende tutar. Bu özellik sayesinde kullanıcılar, gelen kutularına %99,9'dan fazla zararlı içeriğin ulaşmasını önleyebilirler. Ayrıca, yanlışlıkla gönderilen e-postaları geri çekme özelliği sayesinde kullanıcılar, gönderdikleri e-postaları alıcılara ulaşmadan geri çekebilirler.

Uygulama, kullanıcıların diğer kullanıcılarla bağlantı kurmalarını ve birlikte çalışmalarını sağlamak için Google Chat özelliğini kullanır. Kullanıcılar, bu özellik sayesinde içerik hazırlayabilir ve birlikte çalışabilirler. Google Workspace'in bir parçası olan Gmail, kullanıcıların grup halinde daha fazla görevi tamamlamalarını sağlayan Alanlar özelliğine de sahiptir. Bu özellik sayesinde kullanıcılar, kişileri, konuları ve projeleri organize ederek daha verimli bir şekilde çalışabilirler.

Gmail uygulaması, kullanıcıların yüksek kaliteli görüntülü görüşmeler yapmalarını sağlayan Google Meet özelliğine de sahiptir. Ayrıca, Akıllı Yanıt önerileri sayesinde kullanıcılar e-postalara hızlıca yanıt verebilir ve birden fazla hesap arasında kolayca geçiş yapabilirler. Dosya eklemek ve paylaşmak da uygulamanın kolay kullanımı sayesinde oldukça basittir.

Uygulama, kullanıcıların yeni e-postalardan hemen haberdar olmalarını sağlayan bildirim merkezi, rozet ve kilit ekranı seçeneklerine de sahiptir. Ayrıca, yazarken tahmin özelliği ve yazım önerileri sayesinde kullanıcılar postalarında daha hızlı arama yapabilir ve e-postalarını etiketleyerek, yıldız ekleyerek, silerek ve spam bildirerek organize edebilirler. Gelen kutusunu hızlı bir şekilde temizlemek için kaydırarak arşivleme/silme özelliği de kullanıcıların işini kolaylaştırır.

Gmail uygulaması, kullanıcıların postalarını ileti dizileri halinde okumalarını ve Google kişilerinden veya telefonlarında kayıtlı kişilerden otomatik olarak tamamlamalarını sağlayarak yazarken zaman kazanmalarını sağlar. Ayrıca, Google Takvim davetlerine uygulamadan çıkmadan yanıt verme özelliği sayesinde kullanıcılar, takvimlerini daha kolay yönetebilirler. Wear OS kol saatinize Gmail özelliği ekleyerek, yeni e-postalarınızı özet görünümünde takip edebilirsiniz.

Gmail, kullanıcıların kolayca bağlantı kurmalarını, üretmelerini ve birlikte çalışmalarını sağlayan bir uygulamadır. Uygulama, Google Workspace'in bir parçası olduğu için kullanıcılar, Gmail'den ayrılmadan Google Meet veya Google Chat aracılığıyla iş arkadaşlarıyla bağlantı kurabilir, Takvim'de davet gönderebilir ve görevler ekleyebilirler. Ayrıca, önerilen işlemler sayesinde kullanıcılar, çalışmalarını daha verimli bir şekilde takip edebil

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.