header
QR Kod
GalateaTV

GalateaTV

1.23.0 geliştirici Inkitt GmbH
(0 İncelemeler) Mayıs 25, 2024
GalateaTV GalateaTV GalateaTV GalateaTV GalateaTV GalateaTV

En Son Versiyon

Versiyon
1.23.0
Güncelle
Mayıs 25, 2024
Geliştirici
Inkitt GmbH
Kategoriler
Eğlence
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.inkitt.app.galateatv.android
Şimdi İndir

GalateaTV Hakkında Daha Fazla

Çok satan aşk romanlarından uyarlanan kısa bölümler telefonunuzdan yüksek çözünürlüklü destansı bir izleme deneyimi sunuyor.

GalateaTV, sinema filmi gibi bir oturuşta izlenebilen, romantik diziler sunan bir uygulamadır. Bu diziler, 1-2 dakikalık kısa bölümlerden oluşmaktadır ve istediğiniz zaman, nerede olursanız olun izleyebilirsiniz. Bu sayede, tadına doyulmaz bir izleme deneyimi sunulmaktadır.

En önemli özelliklerden biri, abonelik gerekmemesidir. Yani herhangi bir taahhütte bulunmadan, dilediğiniz zaman uygulamayı kullanabilirsiniz. Böylece, kullanıcıların özgürlüğüne ve isteklerine saygı duyulmaktadır.

Uygulamada, herkese uygun bir kütüphane mevcuttur. Romantik şekil değiştirenlerden, kötü çocuk milyarderlere, yasak aşklardan görücü usulü evliliklere, fantastik konulara kadar birçok seçenek mevcuttur. Böylece, herkesin zevkine uygun içerikler sunulmaktadır.

GalateaTV, bağımsız yazarları desteklemeyi amaçlamaktadır. Uygulamada bulunan GalateaTV Orijinalleri, Galatea uygulamasındaki bağımsız yazarlar tarafından yazılan romanlardan uyarlanmıştır. Bunun yanı sıra, yükselen yazarları desteklemek için puan satın alabilir ve onların içeriklerini izleyebilirsiniz.

Uygulamada bulunan en iyi hikayelere göz atabilirsiniz. Bunlar arasında, çok satan romantik kurt adam romanı olan "Gideon" ve baş döndürücü bir gizli ofis aşkını konu alan "Güzel Hata" gibi popüler seçenekler bulunmaktadır. GalateaTV, Inkitt (Free Novels Inc.) tarafından geliştirilmiştir ve uygulamayı kullanarak Kullanım Koşulları ve Topluluk Kurallarını kabul etmiş olursunuz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.