header
QR Kod
Fun Random Video Chat - Mira

Fun Random Video Chat - Mira

1.5.4 geliştirici Ramiba Publishing
(0 İncelemeler) Nisan 25, 2024
Fun Random Video Chat - Mira Fun Random Video Chat - Mira Fun Random Video Chat - Mira Fun Random Video Chat - Mira Fun Random Video Chat - Mira Fun Random Video Chat - Mira

En Son Versiyon

Versiyon
1.5.4
Güncelle
Nisan 25, 2024
Geliştirici
Ramiba Publishing
Kategoriler
İletişim
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
ai.mira.videochat
Şimdi İndir

Fun Random Video Chat - Mira Hakkında Daha Fazla

Mira is an entertainment platform where artificial intelligence gives a new touch to human communication. Generate your avatar with AI, start video chatting incognito, and continue conversation with your partner without any mask if you wish so.

Mira, birbirleriyle sohbet etmek ve yeni insanlarla tanışırken çeşitli görüntü oluşturma yeteneklerini keşfetmek isteyenler için tasarlanmış bir uygulamadır. Bu uygulama, genel ama işlevsel bir video sohbeti ile gelişmiş yapay zeka modellerinin eşsiz bir birleşimidir ve kullanıcılarının iletişim deneyimini bir sonraki seviyeye taşımak için tasarlanmıştır.

Mira'nın özelliklerine bir göz atalım:

▷ Oluştur ve özelleştir

Her insanın benzersiz ve otantik olduğuna inanıyoruz. Mira kullanıcıları, son teknoloji yapay zeka kapasitelerini kullanarak oluşturabilecekleri karakterler de benzersiz ve otantiktir. Sadece arzu ettiğiniz avatarınızın nasıl görünmesi gerektiğini kelimelerle açıklayın, stilini ve karakterinizin türünü seçin ve yapay zeka sihirbazı gerisini halledecektir.

▷ Sohbet edeceğiniz kişiyi seçin

Mira'daki her yapay zeka karakterinin arkasında benzersiz bir kişi var. Bu nedenle, sohbet ortağınızı avatarına göre seçerken bunu aklınızda tutun. Bu anime kızın veya cyberpunk adamın arkasında kim var? Bunun, inanılmaz bir deneyimle başlayabilecek başka bir harika hikayenin başlangıcı olabileceğini unutmayın.

▷ İletişimde kalın

Mira, kullanıcılarına tanıdık ancak sağlam ve gelişmiş iletişim özellikleri sunmaktan mutluluk duyar. Elverişli ve güvenli gerçek zamanlı video sohbeti, metin mesajlaşma ve kişi listesi. AI karakterinizle video aracılığıyla ruh halinizi yansıtın, mesajlar gönderin ve alın, uzaklardaki insanlarla bağlantı kurun. Alıştığınız her şey, verimlilik ve esneklikle çarpılmış halde.

▷ Gizlice sohbet edin

Kişiliğinize daha fazla gizem eklemek istiyor ya da sadece acele etmek istemiyor olabilirsiniz. Ne kadar süre isterseniz gizli kalın. AI tarafından oluşturulan karakteriniz, bir sonraki adımı atana kadar sizinle birlikte olacaktır.

▷ Maskeleri çıkarın!

Hem kendinizi göstermeye hem de herhangi bir avatar olmadan sohbet etmeye hazır mısınız? AI maskenizi istediğiniz zaman çıkarabilirsiniz. Eşiniz de aynısını yaparsa, ikisi de birbirinize maskesiz olarak göreceksiniz. Eşinizin enerjisini daha iyi hissetmenin mükemmel bir fırsatı.

▷ Mira'nın Daha Fazlasını Edinin!

Sohbet ettiğiniz kişinin yanında keyifli vakit geçirin ve birbirinizi daha iyi tanıyın. İstediğiniz kadar çok sohbet başlatın, insanlarla tanışın, insanlar ve kendiniz hakkında daha fazla bilgi edinin, iletişim becerilerinizi geliştirin ve Mira ile daha fazla eğlenin!

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.