below header
QR Kod
Free Fire: Kaos

Free Fire: Kaos

1.103.1 geliştirici Garena International I
(0 İncelemeler) Şubat 12, 2024
Free Fire: Kaos Free Fire: Kaos Free Fire: Kaos Free Fire: Kaos Free Fire: Kaos Free Fire: Kaos

En Son Versiyon

Versiyon
1.103.1
Güncelle
Şubat 12, 2024
Geliştirici
Garena International I
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.dts.freefireth
Şimdi İndir

Free Fire: Kaos Hakkında Daha Fazla

[Yeni Etkinlik - Kaos]

Yeni bir etkinlik ile oyuncuların tuhaf olaylara oy verebilecekleri heyecan verici bir mekanizma geliyor. Bu mekanizma sayesinde oyuncular, maçlarda kontrolden çıkan uçak rotaları, genetiği değiştirilmiş mantarlar ve sıra dışı malzeme desteği mekanizmaları gibi her şeye oy verebilecekler. Siber Ada 2.0 sürümünde, Çelik Yol'un arazisi ve sanatsal unsurları yeniden düzenlenmiş, bölgenin yağmalanması daha da kolay hale getirilmiş ve EÇ Dereceli harita havuzunda yer almıştır. Geçit Meydanı ve Harç Harabeleri'ni çevreleyen çöl ovalarının yerini yeşillikler ve yapılar almış, yağmalanabilir alanlar genişletilmiştir. Ayrıca keşfetmek için birçok harita dengeleme ayarı da bulunmaktadır. Siber Ada'nın dosya boyutu da azaltılmış, bu sayede cihazın depolama alanında daha az yer kaplamaktadır.

Yeni karakter olarak 16 yaşındaki yaratıcı deha Ryden, düşmanın hareketini sınırlayan ve zamanla hasar veren robotik bir örümceği serbest bırakır. Free Fire, mobil platformda oynanan dünyaca ünlü bir hayatta kalma savaş oyunudur. Her 10 dakikalık maçta oyuncular, hayatta kalmaya çalışan diğer 49 kişiyle aynı ıssız adaya atılır. Oyuncular başlangıç noktalarını paraşütleriyle seçebilir ve güvenli noktada hayatta kalmayı hedefler. Bu uçsuz bucaksız haritada araçları kullanabilir, siper alabilir veya otların altına girerek kamuflaj ustası olabilirsiniz. Diğer oyuncuları tuzağa düşürüp, ele geçirin ve hayatta kalın!

Free Fire, orijinal hayatta kalma aksiyonu sunar. Silahlar arayın, güvenli bölgede kalın ve düşmanlarınızı öldürdükten sonra hayatta kalmaya devam etmek için teçhizatlarınızı alın. Haritaya paraşütle bırakılan teçhizat sandıklarını inceleyin ancak dikkatli olun, sandıklara giderken bombardıman yağmuru sizi bekliyor olabilir.

10 dakika içinde 50 oyuncunun bulunduğu bir maçta, yeni bir kazanan ortaya çıkacak. Belki de kazanan siz olacaksınız! Oyun içi sesli sohbet ile 4 kişilik takımlar kurabilir ve arkadaşlarınızla iletişimde kalabilirsiniz. Ayrıca hızlı akışlı, 4'e 4 takımlardan oluşan Ekip Çarpışması moduna da katılabilir ve rakip takımları alt edebilirsiniz.

Free Fire, gerçekçi ve akıcı grafikleri ile mobil platformda farklı bir deneyim sunar. Kolay arayüzü ve akıcı oyun grafikleri sayesinde oyuncular daha önce tatmadıkları bir tecrübe yaşayabilirler. Müşteri hizmetleri servisine ve gizlilik politikasına erişmek için linkler sağlanmıştır.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.