below header
QR Kod
Fotoğraflardan Müzikli Video

Fotoğraflardan Müzikli Video

3.3 geliştirici Recorder & Music Apps
(0 İncelemeler) Mart 07, 2024
Fotoğraflardan Müzikli Video Fotoğraflardan Müzikli Video Fotoğraflardan Müzikli Video Fotoğraflardan Müzikli Video Fotoğraflardan Müzikli Video Fotoğraflardan Müzikli Video

En Son Versiyon

Versiyon
3.3
Güncelle
Mart 07, 2024
Geliştirici
Recorder & Music Apps
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.editor.slideshow.videoeditor.videomaker.music
Şimdi İndir

Fotoğraflardan Müzikli Video Hakkında Daha Fazla

Müzikli fotoğraf video yapımcısı, cihazınızda fotoğraflardan ve müzikten kısa videolar oluşturmak, çok sayıda özel efekt, geçiş, çerçeve, filtre, ses içeren filmler oluşturmak için en iyi ve en güçlü Video uygulamalarından biridir.

Photo Video Maker, hayatınızdaki önemli anları ölümsüzleştirmek için tasarlanmış bir uygulamadır. Bu uygulama sayesinde, sevdiklerinizle birlikte keyifli anılarınızı içeren videolar oluşturabilir ve onlarla paylaşabilirsiniz. Videolarınızı sosyal medyada paylaşabilir ve herhangi bir sosyal ağa yükleyebilirsiniz, böylece anılarınızı sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. Bu uygulama %100 ücretsizdir ve filigran içermez, böylece sadece yaratıcılığınızla videolar oluşturabilirsiniz. Hemen indirin ve yaratıcı videolar oluşturmaya başlayın.

Slideshow oluşturma özelliği sayesinde, fotoğraflardan ve müzikten oluşan videolar oluşturabilirsiniz. Sevdiğiniz fotoğrafları seçin ve özelleştirin, geçişleri ve efektleri ayarlayın. Ayrıca, fotoğrafları düzenleyin ve cihazınızdaki müzikleri ekleyin. Videonuzun en uygun çerçevesini seçin ve görüntüleri, çerçeveleri, filtreleri, müziği ve arka planı istediğiniz gibi ayarlayın. Videolarınıza metin ve çıkartmalar ekleyerek daha eğlenceli hale getirebilirsiniz. Videoyu hızlı bir şekilde dışa aktarabilir ve yüksek kaliteli seçeneklerden birini seçebilirsiniz. Ayrıca, fotoğraf düzenleme araçlarıyla filtreler, ayarlamalar, döndürme ve kırpma gibi işlemler yapabilirsiniz. Oluşturduğunuz videoları galerinize kaydedebilir ve arkadaşlarınızla veya sevgilinizle paylaşabilirsiniz.

Bir diğer önemli özellik olan video düzenleme sayesinde, videolarınıza filtreler ve arka plan ekleyebilir, metin ve etiketler ekleyerek daha eğlenceli hale getirebilirsiniz. Video oranını istediğiniz gibi değiştirebilir ve yüksek kaliteli olarak dışa aktarabilirsiniz.

Ayrıca, videoları kesme özelliği sayesinde, yüksek kaliteli videoları kolayca kırparak istediğiniz bölümleri seçebilirsiniz. Fon müziği ekleyerek videolarınıza daha fazla özellik katabilirsiniz.

Bu uygulama, kolay kullanımı ve düzenleme seçenekleri ile tüm kullanıcılar için harika bir deneyim sunar. Daha fazla bilgi edinmek ve uygulamayı denemek için hemen indirin. Tiktok, Facebook, Twitter, Instagram gibi favori uygulamalarınız

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.