below header
QR Kod
FlexTV - Watch Short Dramas

FlexTV - Watch Short Dramas

geliştirici YUDER PTE.LTD.
(0 İncelemeler) Şubat 28, 2024
FlexTV - Watch Short Dramas FlexTV - Watch Short Dramas FlexTV - Watch Short Dramas FlexTV - Watch Short Dramas FlexTV - Watch Short Dramas FlexTV - Watch Short Dramas

En Son Versiyon

Güncelle
Şubat 28, 2024
Geliştirici
YUDER PTE.LTD.
Kategoriler
Eğlence
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.aytech.flextv
Şimdi İndir

FlexTV - Watch Short Dramas Hakkında Daha Fazla

FlexTV is an HD streaming drama series platform for vertical screen viewing. It adopts concise interface design and provides HD and smooth streaming services. The content covers quality exclusive mini drama series, including the latest trending genres such as modern, CEO, vengeance, thriller, time-travel, comedy and so forth. You may choose various mini series as you like.

FlexTV, kullanıcıların en kaliteli ve heyecan verici video yayın hizmetlerinin keyfini daha kısa ve bölünmüş bir sürede çıkarabilmelerini amaçlayan bir uygulamadır.

Bu uygulamanın özellikleri arasında online oynatma (tam ekran, çoklu hız, özel ses kalitesi ayarı), kanal önerileri, izleme geçmişi ve favori videolar aracılığıyla hızlı bir şekilde izlemek istediğiniz mini dizi serilerini bulabilme, reklamsız harika bir izleme deneyimi, engeller olmadan dizi serilerini takip edebilme imkanı, herhangi bir mobil cihazdan izleyebilme ya da televizyona aktarabilme gibi özellikler bulunmaktadır.

Özel trend dizi serileri arasında ise "Kurt Kraliçesinin Gelinliği: Neden prestijli Kurt Kralı bir insan kızını korumaya istekli?", "Yeni Zengin Ailenin Kin Tutkusu: Zengin bir aileye gelin girmeye çalışan yoksul bir kadının kimliğini gizleyebilmesi nasıl mümkün oldu?", "Sahne Arkasının Patronu Benim Kocam: Şok edici! Sıradan kocam aslında dünyanın en güçlü organizasyonunun lideri çıktı!", "Ordunun Yüce Tanrısı: Babasının ölümünün intikamını almak için şehrin en zengin adamının damadı olur." gibi dizi serileri yer almaktadır.

Hatırlatma: -- Eğer bir sorunla karşılaşırsanız, FlexTV uygulaması üzerinden [Benim] - [Müşteri Hizmetleri] bölümüne tıklayarak detaylı bir şekilde sorunu açıklamanız ve biz de en kısa sürede size geri dönüş yapmamız için. -- Eğer sorununuz hala çözülmediyse, Facebook üzerinden sorularınızı yöneltebilirsiniz: @Flex TV. -- Sürekli hataları düzeltiyor ve ürünleri optimize ediyoruz. Hizmetlerimizi geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler çok önemlidir!

Bize Ulaşın: Facebook (ABD): https://www.facebook.com/flextvus E-Mail: Flextvservice@gmail.com

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.