header
QR Kod
FANS

FANS

1.2416.1 geliştirici JYP Three Sixty Corporation
(0 İncelemeler) Mayıs 05, 2024
FANS FANS FANS FANS FANS FANS

En Son Versiyon

Versiyon
1.2416.1
Güncelle
Mayıs 05, 2024
Geliştirici
JYP Three Sixty Corporation
Kategoriler
Sosyal
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.jype.fans
Şimdi İndir

FANS Hakkında Daha Fazla

Bringing fans and artists together - FANS

Bizim topluluğumuza katılın ve favori K-Pop sanatçılarınızla özel anılar oluşturun. Başka bir dilde: Topluluğumuza katılın ve favori K-Pop sanatçılarınızla özel anılar oluşturun.

💌 Favori yıldızlarınıza mesaj gönderin Favori sanatçılarınıza mesaj gönderin ve beğeni ve yorumlar alın.

🎤 Favori sanatçılarınızdan hikayeler Favori sanatçılarınızın günlük programlarını FANS'da bulabilirsiniz. Unutmayın ki anketlere katılın ve oy kullanın!

🗓️ Önemli tarihleri kaçırmayın Favori sanatçılarınızın doğum günleri, yıldönümleri, yeni albüm yayınları, konserler ve televizyon programları için tarihleri görüntüleyin.

🎉 Çevrimiçi/çevrimdışı etkinliklere katılın Favori sanatçılarınızla ilgili çeşitli etkinliklere katılın. Bir uygulamadan tüm bildirimleri alın ve etkinliklere katılın.

🌟 Üyelere özel avantajlar (FANS kulübü) FANS üyesi olarak kayıt olduktan sonra sadece üyelere özel içeriklerin keyfini çıkarın.

🔤 Sanatçılar ve dünya çapındaki diğer hayranlarla iletişim kurun Uygulamanın yerleşik çeviri özelliğini kullanarak dünya çapından sanatçılar ve hayranlar tarafından gönderilen mesajları okuyabilir ve hatta kendi mesajlarınızı gönderebilirsiniz.

👉 FANS'ta sanatçı toplulukları: J.Y. Park, 2PM, JUN. K, NICHKHUN, JANG WOOYOUNG, LEE JUNHO, DAY6, TWICE, Stray Kids, ITZY, NiziU, Xdinary Heroes, NMIXX, VCHA

[Hizmet Şartları ve Gizlilik Politikası] - Hizmet Şartları: https://www.jypfans.com/terms - Gizlilik Politikası: https://www.jypfans.com/privacy - Sorularınız için: fans_help@jype.com

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.