below header
QR Kod
FacePlay - AI Photo&Face Swap

FacePlay - AI Photo&Face Swap

3.4.2 geliştirici INNOVATIONAL TECHNOLOGIES LIMITED
(0 İncelemeler) Mart 07, 2024
FacePlay - AI Photo&Face Swap FacePlay - AI Photo&Face Swap FacePlay - AI Photo&Face Swap FacePlay - AI Photo&Face Swap FacePlay - AI Photo&Face Swap FacePlay - AI Photo&Face Swap

En Son Versiyon

Versiyon
3.4.2
Güncelle
Mart 07, 2024
Geliştirici
INNOVATIONAL TECHNOLOGIES LIMITED
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.ai.face.play
Şimdi İndir

FacePlay - AI Photo&Face Swap Hakkında Daha Fazla

FacePlay is an app that covers many AI special effects, including AI photo, video face changing, GIF generation, AI comics, video comics, etc.

FacePlay, binlerce farklı stili deneyimlemenizi ve sürekli değişen bir hayatın keyfini çıkarmanızı sağlar. Her gün güncellenen içerikler sayesinde, sizi güncel trendlerle birlikte tutar ve arkadaş çevrenizdeki trendlerin öncüsü olmanıza yardımcı olur.

[AI Fotoğraf] Son zamanlarda popüler olan AI fotoğrafınızı çektiniz mi? Gelip AI fotoğraf özelliğimizi deneyin, etkisi oldukça gerçekçi ve evden çıkmadan bile başarılı bir fotoğraf çekmenizi sağlar. Kimlik fotoğrafı, Barbie prenses, JK üniforması, Hong Kong tarzı, Jiangnan antik tarzı, orman tarzı, yaz enerjili kız, bale tarzı, hayal elf kızı gibi birçok stil arasından seçim yapabilirsiniz.

[Video Yüz Değiştirme] FacePlay'de farklı stilleri deneyebilir ve klasik film ve dizi karakterlerini oynayabilirsiniz! Farklı sahneler sizin ihtiyaçlarınızı karşılar, güzel gelinlikler, kırmızı erik ve kar kostümleri, 56 etnik grubun egzotik güzellikleri, antik Çin kıyafetleri, Çin qipao'ları, kibirli bilginler, cavlanış kılıç ustaları, çiçek tanrıları ve elfler, romantik çiçek denizleri...

[Video Çizgi] Bir video çekin ve yükleyin, böylece kendinize özel bir animasyon oluşturun ve videonuzu hızlıca çeşitli animasyon stillerine dönüştürün!

[Sihirli Avatar] Sadece bir fotoğraf, birçok farklı tarzda avatar üretmek için yeterli olabilir. Örneğin bilim kurgu tarzı, savaş hasarı tarzı, kraliçe tarzı, tatlı havalı tarz, sanat yağlı boya tarzı, iki boyutlu çizgi roman tarzı vb. İşlem basittir ve etkisi şaşırtıcıdır. Avatar seçme özgürlüğünü dakikalar içinde gerçekleştirin.

Hizmet Şartları: https://static-ai.s3.amazonaws.com/FacePlay/TermsOfService.html

Gizlilik Politikası: https://static-ai.s3.amazonaws.com/FacePlay/PrivacyPolicy.html

Uygulamanın gelecekteki sürümlerinde görmek istediğiniz özellikler var mı? FacePlay'de "Ayarlar" - "geri bildirim" seçeneğine tıklayarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.