header
QR Kod
EnglishCentral İngilizce Öğren

EnglishCentral İngilizce Öğren

5.3.2 geliştirici EnglishCentral
(0 İncelemeler) Mart 25, 2024
EnglishCentral İngilizce Öğren EnglishCentral İngilizce Öğren EnglishCentral İngilizce Öğren EnglishCentral İngilizce Öğren EnglishCentral İngilizce Öğren EnglishCentral İngilizce Öğren

En Son Versiyon

Versiyon
5.3.2
Güncelle
Mart 25, 2024
Geliştirici
EnglishCentral
Kategoriler
Education
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.englishcentral.android.app
Şimdi İndir

EnglishCentral İngilizce Öğren Hakkında Daha Fazla

EnglishCentral, profesyonel öğretmenlerle 7/24 birebir canlı dersler alabileceğiniz çevrimiçi bir İngilizce öğrenme platformudur. İlgi alanınıza ve İngilizce seviyenize uygun olarak seçtiğiniz 50'den fazla konuyu kapsayan 20.000'den fazla yapay zeka destekli video ile de çalışabilirsiniz.

TOEFL, IELTS, TESOL, TEFL, TOEIC gibi uluslararası İngilizce dil yeterlilik sınavlarına hazırlanıyor musunuz? EnglishCentral'ın videoları sayesinde kelime dağarcığınızı, dil bilginizi, telaffuzunuzu, anlama ve dinleme becerilerinizi eğlenerek geliştirebilir ve profesyonel İngilizce öğretmenleriyle konuşma pratiği yapabilirsiniz. EnglishCentral, profesyonel bir ekip tarafından geliştirilmiş İngilizce kelime ezberleme özelliği sayesinde İngilizce kelimeleri öğrenmenizi ve pratik yapmanızı sağlar. İş hayatınızda karşınıza çıkabilecek İngilizce diyaloglarını özenle hazırlanmış İş İngilizcesi kursları ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca kişisel İngilizce eğitmeninizle istediğiniz zaman online olarak İngilizce konuşma pratiği yapabilir ve konuşma robotu Mimi ile de konuşma becerilerinizi geliştirebilirsiniz.

Canlı Dersler sayesinde profesyonel bir öğretmenle görüntülü sohbet üzerinden İngilizce pratiği yapabilirsiniz. İlgi alanınıza göre bir konu seçip konuşabilir ve telaffuzunuz ve gelişiminiz hakkında eğitmeninizden anında geri bildirim alabilirsiniz. Ayrıca 20.000'den fazla yapay zeka destekli video dersine erişim sağlayabilirsiniz. Bu videolar iş dünyasından seyahate kadar birçok konuyu kapsar ve seviyenize ve ilgi alanlarınıza göre öneriler sunar. Yeni kelimeler öğrenebilir ve kendinizi test edebilirsiniz. Ayrıca chatbot arkadaşınız Mimi ile izlediğiniz videolar hakkında konuşarak telaffuzunuz hakkında anında geri bildirim alabilir ve farklı İngilizce aksanlarla telaffuzunuzu geliştirebilirsiniz.

Kendini Test Et bölümünde seviyenize uygun kelime sınavlarını tamamlayabilir, zayıf kelimelerinizi ve cümlelerinizi çalışabilir ve 50.000'den fazla İngilizce kelime öğrenebilirsiniz. Ayrıca İZLE bölümünde 20.000'den fazla İngilizce video izleyebilir ve ÖĞREN bölümünde 50.000'den fazla kelime öğrenebilirsiniz. Ayrıca IntelliSpeech(SM) teknolojisi sayesinde telaffuzunuz ve akıcılığınız hakkında anında geri bildirim alabilirsiniz. Son olarak GOLIVE! bölümünde özel öğretmeninizle canlı derse katılabilirsiniz.

10 milyondan fazla bir topluluğa katılarak İngilizce öğrenmeye başlayın! EnglishCentral'ın tam hizmet şartlarına ve gizlilik politikasına aşağıdaki adreslerden ulaşabilirsiniz:

https://www.englishcentral.com/terms-of-use-policy

https://www.englishcentral.com/privacy-policy

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.