header
QR Kod
Email for Hotmail, Outlook Mai

Email for Hotmail, Outlook Mai

1.19 geliştirici TOH Talent Team
(0 İncelemeler) Mayıs 13, 2024
Email for Hotmail, Outlook Mai Email for Hotmail, Outlook Mai Email for Hotmail, Outlook Mai Email for Hotmail, Outlook Mai Email for Hotmail, Outlook Mai Email for Hotmail, Outlook Mai

En Son Versiyon

Versiyon
1.19
Güncelle
Mayıs 13, 2024
Geliştirici
TOH Talent Team
Kategoriler
İletişim
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.mail.hotmail.outlook.email
Şimdi İndir

Email for Hotmail, Outlook Mai Hakkında Daha Fazla

Email for Hotmail, Outlook is a professional email management application, send and receive email quickly, simply and securely, optimize for outlook, hotmail & Microsoft mail only.

Bu uygulama, Microsoft E-posta Hizmetleri: Hotmail, Outlook ve diğerleri gibi Windows Live Mail, MSN Mail'i destekleyen mükemmel bir e-posta istemcisidir. Doğru yapılandırma yapıldığında, hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde giriş yapabilirsiniz.

E-posta kutunuzdaki kişileri otomatik olarak yapılandırır ve arama özelliği ile gelen kutunuzdaki kişileri otomatik olarak bulabilirsiniz. Geçmiş e-postaları da arayabilirsiniz.

E-postalarınızı okunmayan, yıldızlı veya ekli olanlar şeklinde kolayca görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca, konu, kimden veya kimlere gönderildiği gibi kriterlere göre hızlı bir şekilde e-posta bulabilirsiniz.

Her e-posta hesabı için kolayca e-posta imzası oluşturabilirsiniz. Birleşik bir arayüzde birden fazla e-posta hesabını yönetebilir ve hızlı bir şekilde değiştirebilirsiniz.

Dosya ekleme (e-posta görseli, belge vb.) işlemini kolayca yapabilirsiniz. PIN koruma modu ile güvenli erişim sağlayabilir ve şifrelenmiş e-postalar alabilirsiniz.

Bu uygulamada e-posta gönderme, yanıtlama, yanıtla ve tüm e-postaları yanıtlama gibi tüm e-posta özellikleri bulunmaktadır. Kendinize veya başkalarına otomatik BCC ekleme özelliği de mevcuttur.

Göndermeden önce resimleri sıkıştırabilir ve dikkatini çekmeden bildirim alabilirsiniz. E-posta avatarınızı gösterip gizleyebilir ve e-postaları erteleyebilirsiniz.

Uygulamayı indirdiğiniz ve kullandığınız için teşekkür ederiz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.