below header
QR Kod
Element X - Secure messenger

Element X - Secure messenger

0.4.1 geliştirici New Vector Limited
(0 İncelemeler) Şubat 07, 2024
Element X - Secure messenger Element X - Secure messenger Element X - Secure messenger Element X - Secure messenger

En Son Versiyon

Versiyon
0.4.1
Güncelle
Şubat 07, 2024
Geliştirici
New Vector Limited
Kategoriler
İletişim
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
io.element.android.x
Şimdi İndir

Element X - Secure messenger Hakkında Daha Fazla

Element X is the future Element.

Bu, kişisel ve topluluk kullanımı için tasarlanmış en yeni ve en hızlı Matrix istemcisidir. Bu yılın ilerleyen zamanlarında kurumsal işlevselliği de destekleyecektir.

Element X, tamamen yeni bir yapıya sahiptir ve performansı dönüştürür. Sadece en hızlı Matrix istemcisi değil, aynı zamanda daha taze ve daha güvenilirdir.

Bunun için birkaç neden vardır, ancak özellikle tamamen yeni bir senkronizasyon hizmeti (‘kaydırma senkronizasyonu’) tanıttık. Bu sayede, büyük uçtan uca şifreli sohbet odalarında bile inanılmaz bir hızla çalışır.

Daha taze olması, tüm kullanıcı deneyimini yeniden inşa ettiğimiz anlamına gelir. Matrix'in tüm gücü - ve merkezi olmayan uçtan uca şifreleme karmaşıklığı - şimdi son teknoloji çerçeveler ve erişilebilirlik özellikleri kullanılarak güzel ve sezgisel bir kullanıcı arayüzünün altında gizlenmiştir.

Element X, merkezi olmayan Matrix açık standartında hız, kullanılabilirlik ve güvenilirlik sunar.

Verilerinize sahip olun. Matrix tabanlı Element X, verilerinizi kendiniz barındırmanıza veya ücretsiz halka açık sunuculardan birini seçmenize olanak tanır (varsayılanı matrix.org'dur, ancak seçebileceğiniz birçok başka seçenek vardır). Nasıl barındırırsanız barındırın, sahibi sizsiniz. Siz ürün değilsiniz. Siz kontrol altındasınız.

Doğal olarak birbirine entegre olun. Matrix açık standartının özgürlüğünün tadını çıkarın! Herhangi bir başka Matrix tabanlı uygulamayla doğal olarak birbirine entegre olursunuz. Yani e-posta gibi, arkadaşlarınızın farklı bir Matrix tabanlı uygulamada olması önemli değil, yine de bağlanıp sohbet edebilirsiniz.

Verilerinizi şifreleyin. Özel konuşmalarınızın tadını çıkarın - veri madenciliğinden, reklamlardan ve diğerlerinden özgür - ve güvende kalın. Sadece konuşmanızdaki kişiler mesajlarınızı okuyabilir. Ve Element X E2EE, sesli ve görüntülü aramalara da uygulanır.

Çoklu cihazlar üzerinden sohbet edin. İster ‘geleneksel’ Element'te, ister web'de (https://app.element.io) çalışan cihazlardan olsun, tüm cihazlarınızda tamamen senkronize olan mesaj geçmişiyle her zaman iletişimde kalın.

Uygulama, android.permission.REQUEST_INSTALL_PACKAGES iznini istiyor, böylece uygulamaları ek olarak alınıp kurulmasını sağlayarak uygulama içinde yeni yazılımlara kolay ve sorunsuz bir şekilde erişim sağlanıyor.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.