header
QR Kod
Ekran Yansıtma - 1001 TVs

Ekran Yansıtma - 1001 TVs

2.18.19.2 geliştirici Nero AG
(0 İncelemeler) Nisan 11, 2024
Ekran Yansıtma - 1001 TVs Ekran Yansıtma - 1001 TVs Ekran Yansıtma - 1001 TVs Ekran Yansıtma - 1001 TVs Ekran Yansıtma - 1001 TVs Ekran Yansıtma - 1001 TVs

En Son Versiyon

Versiyon
2.18.19.2
Güncelle
Nisan 11, 2024
Geliştirici
Nero AG
Kategoriler
Araçlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.nero.swiftlink.mirror.tv
Şimdi İndir

Ekran Yansıtma - 1001 TVs Hakkında Daha Fazla

1001 TVs is a superpower tool to connect any wireless device by sharing the same screen. It's a convenient and practical screen mirroring app for all tv, which supports mirroring Android screen to smart TV, including Roku TV, Fire TV, Chormecast, casting Android screen to computer, and mirroring to the web browser. Enjoy the online courses, office meetings, live TV, mobile games, album videos, or other apps on your smart TV screen instead of the small phone screen.

1001 TVs, akıllı telefonunuz ve tabletinizi TV'ye kablosuz olarak yansıtmanıza yardımcı olan bir Smart TV Cast uygulamasıdır. Roku TV, Fire TV, TCL, Samsung, Sony gibi birçok TV markasına uyumludur. Uygulamayı TV'de başlatın, mobil uygulama ile QR kodunu tarayın ve telefon ekranınız TV'de görüntülenecektir!

Windows PC'den Windows/Mac'e de yansıtma özelliği mevcuttur!

1001 TVs ile Chromecast'a da yansıtabilirsiniz. Bu Android uygulaması sayesinde telefon ekranınızı aynı Wi-Fi ağına bağlı olan diğer cihazlarda (Windows/Mac/Tablet/TV) web tarayıcı veya Chromecast üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Bu yöntem oldukça basittir: hedef cihazda URL'ye giriş yapmanız yeterlidir. Başka bir yazılım indirmeye gerek yoktur.

Youtube Akışı özelliği sayesinde, YouTube sayfasından seçtiğiniz videoları TV cihazınızda oynatabilirsiniz. Telefonunuza YouTube uygulaması indirmeye gerek kalmaz. TV'ye akış yapmak sandığınızdan daha kolay!

Windows PC'ye Ekran Yansıtma özelliği sayesinde, resmi web sitesinden indirip çalıştırdıktan sonra telefon uygulaması ile QR kodunu tarayarak işlemi tamamlayabilirsiniz. Telefon ekranınız PC'de görüntülenecektir. Windows PC'den Windows/Mac'e de yansıtma özelliği mevcuttur!

Dosya Transferi özelliği, hedef cihaza tüm dosyalarınızı hızlı ve kolay bir şekilde aktarmanızı sağlar. Dosya paylaşımı artık çok daha kolay! Gerçek zamanlı olarak bir PDF dosyasını göndericiden alıcıya aktarabilirsiniz.

UPNP/DLNA uyumlu Medya Oynatıcıya yansıtma özelliği sayesinde, telefonunuzda seçtiğiniz medya dosyasını TV'de oynatabilirsiniz ve fotoğraflarınızı slayt gösterisi şeklinde görüntüleyebilirsiniz.

Dijital Fotoğraf Albümü özelliği sayesinde, telefonunuzdaki fotoğrafları ve ünlü tabloları TV'ye aktarabilir ve galerideymiş gibi slayt gösterisi şeklinde izleyebilirsiniz.

Windows & Mac, iOS & Android, Roku TV, Fire TV, Samsung, LG, Sony, Vizio, Panasonic, TCL, Philips, Hisense, Huawei, Xiaomi gibi birçok cihazı destekler.

1001 TVs, android cihazınızı bir dokunuşla TV'ye bağlayarak ekran paylaşımı yapmanıza olanak sağlar. Oyun oynarken ekranı TV'ye yansıtarak daha heyecanlı bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz. Fotoğraflarınızı ve kısa videoları DLNA özelliği sayesinde TV'ye aktararak büyük ekranda keyifle izleyebilirsiniz. Film akışı özelliği ile sinema deneyiminizi TV'de yaşayabilir, müzik çalma özelliği sayesinde telefonunuzdan TV'de müzik dinleyebilirsiniz. Çocuklarınızın göz sağlığı açısından telefon ekranından video izlemek yerine canlı dersleri TV ekranında izlemelerine olanak sağlar. E-kitap veya haber okumak istediğinizde de telefonunuzda okuyabilir ancak TV'ye yansıtarak daha konforlu bir deneyim yaşayabilirsiniz. Spor yaparken TV'ye Fitness uygulaması ekranını yansıtar

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.