below header
QR Kod
Ekran Kaydedici - XRec lite

Ekran Kaydedici - XRec lite

1.0.0.3 geliştirici InShot Inc.
(0 İncelemeler) Şubat 22, 2024
Ekran Kaydedici - XRec lite Ekran Kaydedici - XRec lite Ekran Kaydedici - XRec lite Ekran Kaydedici - XRec lite Ekran Kaydedici - XRec lite Ekran Kaydedici - XRec lite

En Son Versiyon

Versiyon
1.0.0.3
Güncelle
Şubat 22, 2024
Geliştirici
InShot Inc.
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
videoeditor.videorecorder.screenrecorder.lite
Şimdi İndir

Ekran Kaydedici - XRec lite Hakkında Daha Fazla

Screen Recorder - XRecorder Lite, ekranı kaydetmeye yönelik hızlı ve basit bir video kaydedici uygulamadır, daha küçük bir boyuta sahiptir ve sesli video kaydedilmesini kolaylaştırır. Filigran, zaman limiti veya gecikme yok

Screen Recorder uygulaması, kullanıcıların ekranlarını ve HD kalitesinde canlı oyun gösterilerini veya indirilemeyen videoları kaydetmelerine olanak tanıyan bir uygulamadır. Bu uygulama, yüz kameralı tam özellikli bir video kaydediciye sahiptir ve kullanıcıların ekranlarını kaydetmelerinin yanı sıra kendilerini kaydetmelerine ve önemli noktaları vurgulamak için ekrana çizim yapmalarına olanak tanır.

Screen Recorder uygulamasındaki özellikler arasında sesli video kaydı, yüz kamerası, fırça aracı, yüzer top, gecikme olmaması, ekran görüntüsü alma, geri sayım zamanlayıcısı, yüksek FPS desteği, profesyonel seçenekler ve kolay paylaşım gibi özellikler bulunmaktadır.

Ekran Kaydedici'nin düşük bellek kullanan bir sürümü de bulunmaktadır. Bu sürüm, tüm temel özelliklere sahip olup, düşük depolama kapasitesine sahip cihazlar için tasarlanmıştır. Bu şekilde, kullanıcılar düşük bellekli cihazlara sahip olsalar bile ekranlarını sorunsuz bir şekilde kaydedebilirler.

Screen Recorder uygulaması, filigran ve zaman limiti olmadan ekran kaydı yapmanıza olanak tanır. Ayrıca, yüz kamerası özelliği sayesinde kullanıcılar ön ve arka kamera arasında geçiş yapabilir, ekranı ve kamerayı aynı anda kaydedebilir ve konum ve boyutu isteklerine göre ayarlayabilirler.

Ayrıca, bu uygulama sesli video kaydedici özelliğine sahiptir. Bu sayede, kullanıcılar dâhili ve harici sesleri akıcı ve net bir şekilde kaydedebilirler. Bu özellik, kullanıcıların videolarına ses eklemelerine olanak tanır.

Screen Recorder uygulaması, çevrim içi çalışırken veya indirilemeyen videoları kaydederken HD ve 1080p oyun oynama videoları, videolu eğitimleri, canlı gösterileri, görüntülü aramaları, toplantıları ve dersleri sorunsuz bir şekilde kaydetmeye olanak tanır. Bu sayede, kullanıcılar istedikleri her türlü kayıt senaryosunu gerçekleştirebilirler.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.