header
QR Kod
Ekran Kaydedici - Video Kaydı

Ekran Kaydedici - Video Kaydı

1.0.61 geliştirici Applus Studio
(0 İncelemeler) Mart 25, 2024
Ekran Kaydedici - Video Kaydı Ekran Kaydedici - Video Kaydı Ekran Kaydedici - Video Kaydı Ekran Kaydedici - Video Kaydı Ekran Kaydedici - Video Kaydı Ekran Kaydedici - Video Kaydı

En Son Versiyon

Versiyon
1.0.61
Güncelle
Mart 25, 2024
Geliştirici
Applus Studio
Kategoriler
Araçlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.applus.screenrecorder.videorecorder
Şimdi İndir

Ekran Kaydedici - Video Kaydı Hakkında Daha Fazla

Çevrimiçi çalışırken kazanan anlarınızı yakalamak, öğreticiler oluşturmak, eğlenceli videolar oluşturmak veya dersleri kaydetmek için bir ekran kayıt uygulaması arıyorsanız, bu uygulama tam size göre.

Ekran Kaydedici Video Kaydedici, yüksek kaliteli video yakalama ve sorunsuz performans sağlayan ve kullanımı kolay bir ekran kayıt uygulamasıdır. Bu uygulama, Android için ücretsiz bir ekran kaydedici olarak sunulmaktadır ve tüm temel ve gelişmiş özellikler tamamen ücretsizdir. Ekran Video Kaydedici ile HD, full HD ve 4K çözünürlüklerde ekran görüntülerini net ve akıcı bir şekilde kaydedebilirsiniz. Ayrıca, istediğiniz gibi veya isteğinize göre parametreleri ayarlayabilirsiniz.

Filigransız ekran kaydı yapabilme özelliği sayesinde, Ekran Kaydedici ile artık ekran videolarınızın keyfini çıkarmak için sorun yaşamayacaksınız. Ayrıca, fırça ve yüz kamerası özellikleri sayesinde, ekrandaki çizimlerle kavramları açıklayabilir ve izleyicilerin ilgisini çekebilirsiniz. Bu uygulama ayrıca, dersleri ve öğreticileri kaydetmek için mükemmel bir seçenek sunmaktadır.

Ekran kayıtlarınızın videolarını cihazınızın dahili hafızasında, SD kartta veya harici (USB) depolama alanında saklayabilirsiniz. Ayrıca, bu videoları e-posta, Messenger ve sosyal medya aracılığıyla paylaşabilirsiniz. Ekran Kaydedici-Video Kaydedici, videolarınızı Dropbox, Google Drive, OneDrive, YouTube ve diğer platformlara yüklemenize olanak sağlar.

Ekran Kaydedici-Video Kaydedici'nin öne çıkan özellikleri arasında yüksek kalitede sesli video kaydı yapabilme, net ekran görüntüleri yakalayabilme, fırça aracı ile doğrudan çizim yapabilme, facecam özelliği ile tepkilerinizi kaydedebilme, filigransız video kaydı yapabilme, tek dokunuşla kayıt yapabilme, herhangi bir süre sınırlaması olmaksızın oyun kaydı yapabilme ve harici depolamayı destekleme gibi özellikler bulunmaktadır. Ayrıca, kırpma, kırpma ve döndürme gibi düzenleme özellikleri de uygulama içinden kolayca gerçekleştirilebilir.

Ekran Kaydedici, root yapma gerektirmeyen ve gecikme yaşatmayan bir ekran kaydedici olarak sunulmaktadır. Ayrıca, videoları sesli veya sessiz olarak kaydetme seçeneği sunar. Uygulama geliştiricilere geri bildirimlerinizin önemli olduğunu belirtmektedir ve herhangi bir soru veya öneriniz için iletişim kurabileceğiniz bir e-posta adresi sunar.

Harika videolar kaydetmek ve paylaşmak için Ekran Kaydediciyi indirin!

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.