header
QR Kod
eFootball™ 2024

eFootball™ 2024

8.5.0 geliştirici KONAMI
(0 İncelemeler) Nisan 29, 2024
eFootball™ 2024 eFootball™ 2024 eFootball™ 2024 eFootball™ 2024 eFootball™ 2024 eFootball™ 2024

En Son Versiyon

Versiyon
8.5.0
Güncelle
Nisan 29, 2024
Geliştirici
KONAMI
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
jp.konami.pesam
Şimdi İndir

eFootball™ 2024 Hakkında Daha Fazla

■ "eFootball™": "PES"ten Devrim Niteliğinde Değişiklik

Dijital futbolda yeni bir dönemin kapılarını aralıyor. PES, eFootball™ adı altında gelişerek futbol oyunları için yeni bir çağa dönüşüyor. Artık futbol oyunları için yeni bir sayfa açmak eFootball™ ile mümkün olacak.

Oynamanın Yolları

Kendi Rüya Takımınızı Kurun

Takımınızı FC Barcelona, Manchester United FC, FC Bayern München, AC Milan, Internazionale Milano ve diğer Avrupa devleri ile Millî Takımlar ve dünyanın dört bir yanındaki Kulüp Takımları ile markalaştırabilirsiniz.

Oyuncularla Sözleşme İmzalayın

Takımınızı oluşturduktan sonra futbol efsanelerinden günümüzün süper yıldızlarına kadar birçok oyuncu ile sözleşme imzalayıp takımınızı zirveye taşıyabilirsiniz.

Maç Oynama

Takımınızı kurduktan sonra sahaya çıkmaya hazır olun! eFootball™ ile yeteneklerinizi test etmekten online maçlarda sıralama mücadelesi vermeye kadar futbol deneyiminizi dilediğiniz gibi yaşayabilirsiniz.

Oyuncu Gelişimi

Oyuncularınızı maçlarda oynatarak ve Etkinlik ödülleriyle alınan seviye antrenmanı programlarını kullanarak geliştirebilirsiniz. Ayrıca ilerleme puanları kullanarak oyuncularınızın yeteneklerini daha da artırabilirsiniz.

En Son Haberler İçin

Oyun sürekli olarak yeni özellikler, modlar, etkinlikler ve oynanış iyileştirmeleri ile güncellenecek. Daha fazla bilgi için resmi eFootball™ web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Oyunu İndirme

eFootball™ 2024 indirmek ve yüklemek için yaklaşık 2,8 GB boş depolama alanına ihtiyacınız olacak. Lütfen indirmeye başlamadan önce yeterli boş alanınızın olduğundan emin olun. Ayrıca ana oyunu ve tüm güncellemelerini wi-fi bağlantısı kullanarak indirmeniz önerilir.

Online Bağlantı

eFootball™ 2024 oynamak için internet bağlantısı gereklidir. Oyundan en iyi şekilde keyif almak için istikrarlı bir bağlantı ile oynamanız önerilir.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.