below header
QR Kod
EasyCut - Video Editor & Maker

EasyCut - Video Editor & Maker

1.6.6.1106 geliştirici Great Talent Video Inc. Video Editor App
(0 İncelemeler) Şubat 07, 2024
EasyCut - Video Editor & Maker EasyCut - Video Editor & Maker EasyCut - Video Editor & Maker EasyCut - Video Editor & Maker EasyCut - Video Editor & Maker EasyCut - Video Editor & Maker

En Son Versiyon

Versiyon
1.6.6.1106
Güncelle
Şubat 07, 2024
Geliştirici
Great Talent Video Inc. Video Editor App
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.video.editor.greattalent
Şimdi İndir

EasyCut - Video Editor & Maker Hakkında Daha Fazla

Want to edit videos photos on your phone at anytime and anywhere? EasyCut Video Editor is your best choice.

EasyCut Video Editor, ücretsiz, güçlü ve kolay bir video düzenleme, fotoğraf düzenleme, gösterim kesme ve kolaj uygulamasıdır. Bu uygulama sayesinde telefonunuzda istediğiniz zaman ve her yerde video, fotoğraf, vloglar, durumlar ve hatta filmler düzenleyebilirsiniz. EasyCut kullanımı kolaydır ve 30 saniye içinde harika bir video yapabilirsiniz. Müzik, efektler, filtreler, çıkartmalar, hareket, altyazılar ve diğer özellikler sayesinde, EasyCut video düzenleyici, CapCut, InShot, ShowCut ve diğer mobil uygulamaların yapamadığı şeyleri yapabilir. Güçlü olduğu kadar, EasyCut video düzenleyici, video düzenleme, fotoğraf düzenleme ve kolaj yapma ihtiyaçlarınızı karşılayabilir.

EasyCut ile paranızı tasarruf edin! EasyCut video düzenleyici ücretsiz bir uygulamadır, istediğiniz kadar video düzenleyebilir, sınırsız bir uzunlukta video düzenleyebilir ve sınırsız sayıda video dışa aktarabilirsiniz. EasyCut video düzenleyici, cep telefonunuzda iMovie veya Premiere gibi, ancak ücretsiz ve gerçekten öğrenmesi kolaydır.

⭐️Ana Özellikler:

🎬Kolay düzenleme, basit ve eğlenceli Videolarınızı ihtiyacınız olan uzunluğa kırpın, kırpın veya bölün. Profesyonel bir video editörü veya bir başlangıç ​​kullanıcısı olsanız da, EasyCut video kırpıcı ve kesici ile videonuzu canlandırın.

🌉Profesyonel gibi fotoğrafları düzenleyin EasyCut size ücretsiz ve hızlı bir fotoğraf düzenleme aracı sağlar. Birkaç tıklama ile fotoğrafınızı gerçek bir sanat eserine dönüştürebilirsiniz. Kulüp evi profil fotoğrafınızı yapmak kolaydır.

📷Verimli kolaj aracı 1-9 resimle birkaç tıklamayla güzel bir kolaj yapın, ayarlanabilir boşluklar, köşeler ve arka plan renkleriyle!

🎆Trend olan video efektleri ve filtreler EasyCut video editörü maker, Instagram'dan en popüler filtreleri seçti. Ayrıca videolarınızı sıradan tutacak devasa miktarda video geçiş efektleri sunar.

🎵Müzik ekleyin EasyCut Video Düzenleyici ve devasa dahili müzik kütüphanesi sayesinde, videonuza müzik veya sesli notlar eklemek eskisinden çok daha kolay. Sinir bozucu müzik aramalarına son ve sevdiğiniz videolardan arka plan müziği de çıkarabilirsiniz.

🌈Renk düzenleme Videonuzun rengini, pozlamasını, doygunluğunu, kontrastını geliştirin ve kolay renk düzeltme ve renk düzenleme özelliğiyle videonuzu canlandırın. EasyCut video düzenleyici, videolarınızı daha canlı ve çekici hale getirmeyi çok kolay hale getirir.

🌃Kes ve arka planı değiştir. EasyCut video düzenleyici ve video yapıcı, videolarınıza çerçeve, arka planlar ekleyebilir ve hatta videolarınız için en iyi oranı seçebilir. Hangi sosyal medyada videonuzu paylaşmak isterseniz ist

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.