header
QR Kod
E-Pal: Gamers' social hub

E-Pal: Gamers' social hub

5.20.0 geliştirici Epal, Inc.
(0 İncelemeler) Nisan 04, 2024
E-Pal: Gamers' social hub E-Pal: Gamers' social hub E-Pal: Gamers' social hub E-Pal: Gamers' social hub E-Pal: Gamers' social hub E-Pal: Gamers' social hub

En Son Versiyon

Versiyon
5.20.0
Güncelle
Nisan 04, 2024
Geliştirici
Epal, Inc.
Kategoriler
Sosyal
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.epal.android
Şimdi İndir

E-Pal: Gamers' social hub Hakkında Daha Fazla

E-Pal is a social hub for gamers around the world to team up, make friends, and have fun.

E-Pal, birbirleriyle oyun oynama veya sosyal etkileşimde bulunma hizmeti sunan serbest çalışanlardan oluşan bir platformdur. ePals sizinle 100'den fazla oyun oynayabilir ve ayrıca size eşlik ederek şarkı söyleme, film izleme ve sohbet etme gibi aktivitelerde bulunabilirler. Ücretsiz olarak gerçek zamanlı olarak iletişim kurabileceğiniz sesli sohbet odalarında takım arkadaşlarınızla konuşun ve yalnızlığınızı giderebileceğiniz harika bir yöntem keşfedin!

Dünya çapında ilginç oyuncularla tanışın ve anında mesajlaşma (IM) aracılığıyla dilediğiniz zaman iletişimde kalın. IM'de oyun davetleri gönderebilir, sesli aramalar yapabilir ve havalı hediyeler gönderebilirsiniz. Sadece oyun oynamakla kalmayın, aynı zamanda arkadaş edinin!

Arkadaşlarınızla video grup sohbetinde vakit geçirin ve birlikte canlı bir parti düzenleyin. Ayrıca, tamamen yeni bir dizi sanal hediye hazırladık! Gel ve şimdi toplayın! Arkadaşlarınızla eğlenin ve birlikte vakit geçirin!

E-Pal, fotoğraflarınızı, meme'lerinizi, oyun setlerinizi, yeni tatil makyajınızı veya yavru kitten/köpeğinizi paylaşabileceğiniz bir topluluk ortamıdır. Utangaç olmayın, gelin ve paylaşın! Bizler birbirimizle deneyimlerimizi paylaşan ve destekleyen sıcak bir topluluğuz.

En popüler sanal evcil hayvanımız olan eMeow'u besleyerek daha muhteşem sahneler ve dondurucu kıyafetlerin kilidini açın! Ayrıca arkadaşlarınızdan EV çalabilir ve seviyenizi yükseltebilir veya eMeow'unuzu besleyerek birlikte büyütebilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte büyüyen sanal bir evcil hayvana sahip olun!

E-Pal, gerçek insan ve yapay zeka karakterler sunan nadir sosyal platformlardan biridir. Yapay zeka ePals'larla sohbet edin ve arkadaş olun, gerçek insan ePals'ların dijital ikiziyle tanışın ve onun cazibesini deneyimleyin. Gerçek insan ve yapay zeka ePals'larla tanışın ve arkadaş olun!

E-Pal, dünya çapında oyuncuların takım oluşturabileceği, arkadaş edinebileceği ve eğlenebileceği bir sosyal merkezdir. Oyuncular tarafından kurulan bir platform olan E-Pal, oyun topluluğuna adanmıştır ve oyunun hayatımız üzerindeki derin etkisini tanır. Yetişkinliğe geçerken, arkadaşlarla oyun oynama lüksü genellikle kaybolur ve biz bu özel anları özleriz. Sosyal anksiyetenin ağırlığı ve gerçek dünyanın talepleri bu özlemi daha da arttırır. E-Pal olarak, dünyanın her köşesinden oyuncuları bir araya getiren bir köprü olmayı hedefliyoruz. Oyuncuların birlikte mücadele edip büyüdükleri bir platform olarak, E-Pal topluluğunun çekirdeğinde güçlü bir yardımlaş

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.