header
QR Kod
Drops: İngilizce Almanca öğren

Drops: İngilizce Almanca öğren

38.26 geliştirici Drops Languages
(0 İncelemeler) Mayıs 22, 2024
Drops: İngilizce Almanca öğren Drops: İngilizce Almanca öğren Drops: İngilizce Almanca öğren Drops: İngilizce Almanca öğren Drops: İngilizce Almanca öğren Drops: İngilizce Almanca öğren

En Son Versiyon

Versiyon
38.26
Güncelle
Mayıs 22, 2024
Geliştirici
Drops Languages
Kategoriler
Education
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.languagedrops.drops.international
Şimdi İndir

Drops: İngilizce Almanca öğren Hakkında Daha Fazla

Ücretsiz dil dersleri için Drops'u tercih eden 40 milyonu aşkın insana sen de katıl. Drops ile hızlı, eğlenceli ve kolay bir şekilde dil öğren! Avrupa Portekizcesi, Kastilya İspanyolcası, Korece, Japonca, Arapça, İngilizce ve Fransızca gibi yeni bir dil öğren. Drops ile 50'den fazla yeni dili keşfet!

Drops, dil öğrenme uygulamasıdır ve kullanıcıların yeni bir dili akıcı bir şekilde konuşabilmelerini sağlamak için oyunlaştırılmış bir öğrenme yöntemi sunmaktadır. Uygulama içerisinde İngilizce, İspanyolca, İbranice, Arapça, Rusça ve Hintçe gibi farklı dillerin kelimeleri ve yaygın ifadeleri öğrenilebilmektedir. Bu sayede kullanıcılar, hedefler belirleyerek dil öğrenme sürecini daha etkili ve eğlenceli hale getirebilmektedirler. Ayrıca başarımların kilidi açılarak ödüller kazanılmaktadır.

Drops, İspanyolca ve diğer dillerde akıcı bir şekilde konuşmayı öğrenen milyonlarca insana katılma fırsatı sunmaktadır. Uygulama içerisinde yer alan görseller, kullanıcıların dilleri daha kolay hatırlamalarına yardımcı olmaktadır. Başlangıç seviyesinden uzman seviyesine kadar dil öğrenme süreci, oyunlaştırılmış dil dersleri ile eğlenceli ve etkili bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Ayrıca profesyonel olarak hazırlanmış kelime öğrenme listesi de uygulama içerisinde yer almaktadır.

Drops, farklı alfabeleri ve sembolleri okumayı öğrenmeye de olanak sağlamaktadır. Uygulama içerisinde 3.000'den fazla kelime ve ifade yer almaktadır ve dil öğrenme süreci takip edilerek ödüller kazanılabilmektedir. Seslendirme sanatçıları ve ses tasarımları sayesinde doğru lehçe ve telaffuzlar da öğrenilebilmektedir.

Uygulama içerisinde Avrupa İspanyolcası, Amerikan İngilizcesi, İngiliz İngilizcesi, Korece, Meksika İspanyolcası, Latin Amerika İspanyolcası, Japonca, Almanca, Fransızca, Avrupa Portekizcesi, Rusça, İtalyanca, Arapça, Tagalogca, İbranice, İzlandaca, Lehçe, Mandarin Çincesi, Türkçe, Kantonca, Felemenkçe, Norveççe, Tay Dili, İsveççe, Vietnam Dili, Maori Dili, Brezilya Portekizcesi, Farsça (İran), Macarca, Yunanca, Hintçe, Danca, Samoaca, Endonezya Dili, Fince, Sırpça, Hırvatça, Esperanto, Estonca, Hawaii Dili, Ukraynaca, Yoruba Dili, Boşnakça, Svahili Dili, İgbo Dili, Sanskritçe ve Aynuca gibi farklı dillerin öğrenilmesi mümkündür.

Drops, dil öğrenme alanında kullanıcıların bariyerleri aşarak yeni bir dil öğrenmelerine olanak sağlayan, ödüllendirici ve eğlenceli bir uygulamadır.

Drops, dil öğrenme uygulaması olarak CNET, Forbes, VentureBeat gibi pek çok platformda tanıtılmıştır. Uygulama içerisinde oyunlar oynayarak dil öğrenmek mümkündür. İngilizce ve İspanyolca gibi yaygın dillerin yanı sıra daha pek çok farklı dilde konuşmayı ve okumayı öğrenmek mümkündür. Uygulama, ücretsiz ve eğlenceli bir dil öğrenme deneyimi sunm

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.