header
QR Kod
Dream League Soccer 2024

Dream League Soccer 2024

11.110 geliştirici First Touch Games Ltd.
(0 İncelemeler) Mart 23, 2024
Dream League Soccer 2024 Dream League Soccer 2024 Dream League Soccer 2024 Dream League Soccer 2024 Dream League Soccer 2024 Dream League Soccer 2024

En Son Versiyon

Versiyon
11.110
Güncelle
Mart 23, 2024
Geliştirici
First Touch Games Ltd.
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.firsttouchgames.dls7
Şimdi İndir

Dream League Soccer 2024 Hakkında Daha Fazla

Dream League Soccer 2024 yeni görünümü ve yepyeni özellikleriyle seni futbol aksiyonun tam merkezine koyacak! 4000'i aşkın FIFPRO™ lisanslı futbol oyuncusu arasından hayalindeki takımı kur ve dünyanın en iyi futbol takımlarına karşı yeşil sahada mücadele et! Bir yandan oyundaki sekiz kümede üst sıralara tırmanırken bir yandan da hareket yakalama teknolojisiyle oluşturulan 3D oyuncu hareketlerinin, sürükleyici maç yorumlarının, takım özelleştirmelerinin ve daha pek çok özelliğin tadını çıkar. Bu oyun artık her zamankinden de güzel!

HAYALİNDEKİ TAKIMI OLUŞTUR

Kevin De Bruyne ve Rodrygo gibi yıldız oyuncularla sözleşme imzalayarak rüya gibi bir takım oluştur! Bu mobil uygulama, kullanıcıların hayallerindeki futbol takımını kurmalarına ve yönetmelerine imkan tanır. Hedef, tarzını geliştirerek oyuncuları iyileştirmek ve küme sıralamasında yükselirken diğer takımlarla boy ölçüşmektir. Aynı zamanda, efsanevi Kümeye yükselirken stadyumunun da birinci sınıf tesislerle donatılması hedeflenir. Ancak, bunları başarabilmek için azim ve kararlılık önemlidir.

GELİŞTİRİLMİŞ YENİ OYNANIŞ

Bu mobil uygulama, kullanıcıların en sürükleyici futbol deneyimini yaşamaları için yeni animasyonlar ve geliştirilmiş yapay zeka teknolojisi kullanır. Dream League Soccer 2024, futbolun gerçek ruhunu en iyi şekilde yansıtan bir oyun olarak tasarlanmıştır.

BAŞARI İÇİN TASARLANDI

Dream League Soccer 2024, kullanıcıların en göz alıcı futbol deneyimini yaşamaları için tasarlanmıştır. Oyuncular, saç şekilleri ve kıyafetleri gibi pek çok farklı seçenekle yöneticilerinin görünümünü özelleştirebilirler. Yeni grafik motoru sayesinde, hayalindeki takım hiç olmadığı kadar güzel görünebilir.

DÜNYAYI FETHET

Dream League Live özelliği sayesinde, kullanıcılar kulüplerini dünyanın en iyi takımlarıyla karşı karşıya getirebilirler. Takımının gücünü ispatlamak için sıralamalarda yükselme ve küresel liderlik tablolarında mücadele etme fırsatı sunar. Ayrıca, etkinliklere katılarak özel ödüller de kazanabilirler.

ÖZELLİKLER

Bu mobil uygulamanın özellikleri arasında, 4000'den fazla FIFPRO™ lisanslı oyuncu seçeneği, 3D vuruşlar, top çalma hareketleri, sevinçler ve kaleci hareketlerinin gerçekçi bir şekilde sunulması, sekiz kümeyi tırmanarak efsane statüsüne ulaşma, kendi stadyumunu kurma ve futbol imparatorluğu oluşturma, transfer pazarında en yetenekli oyuncuları bulma, sürükleyici maç yorumları, oyuncuların teknik ve fiziksel yeteneklerini geliştirme, forma ve logo özelleştirme, düzenli sezonlara ve etkinliklere katılma gibi özellikler yer alır. Ayrıca, oyuncular dünya çapından rakiplerle Dream League Live özelliği sayesinde mücadele edebilirler.

Bu oyun ücretsiz olarak oynanabilir ancak bazı ek içerikler ve oyun içi öğeler gerçek para karşılığı satın alınabilir. Uygulama içi satın alımlarını devre dışı bırakmak mümkündür. Ayrıca, oyuncuların internet bağlantısı gerektiren ve üçüncü parti reklamlar içeren bu oyuna dikkat etmeleri önemlidir.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.