header
QR Kod
Dory Live

Dory Live

1.0.9 geliştirici sherry cona
(0 İncelemeler) Mayıs 23, 2024
Dory Live Dory Live Dory Live Dory Live Dory Live Dory Live

En Son Versiyon

Versiyon
1.0.9
Güncelle
Mayıs 23, 2024
Geliştirici
sherry cona
Kategoriler
Eğlence
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.sun.moon.dory
Şimdi İndir

Dory Live Hakkında Daha Fazla

Dory Live is a massively multiplayer online entertainment platform that allows you to watch livestreams and make friends from all over the world. Rich themes broadcasts, active atmosphere and interesting gameplays, Dory live is all what you need for a social livestream app.

Dory Live, yeni bir iletişim ve sohbet aracıdır. Takipçilerinizle veya idollerinizle iletişim kurmanın yanı sıra yeteneklerinizi ve yaratıcılığınızı sergilemenin harika bir yoludur.

Ürün Özellikleri:

24/7 SANAL YAYIN Dünyanın farklı ülkelerinden canlı yayınları izleyebilir, sevdiğiniz Sunucularla sohbet edebilir ve onları desteklemek için çeşitli heyecan verici hediyeler gönderebilirsiniz. Canlı yayınlarımız 24/7 mevcuttur, istediğiniz zaman favori canlı yayın odanızı bulabilirsiniz.

HATIRALI ANLAR Hatırlanması gereken anlarınızı paylaşın ve dünya çapındaki arkadaşlarınızla birlikte topluluğunuzu büyütün.

OYUN OYNAYIN, BÜYÜK ÖDÜLLER KAZANIN Canlı yayını izleyin ve büyük ödüller kazanmak için oyun oynayın, gelin ve şansınızı deneyin.

DÜŞÜNCELERİNİZİ PAYLAŞIN VE GERÇEK ARKADAŞLIKLAR KURUN Arkadaşlarınızla veya yayıncılarla sohbet edin, herhangi bir konuda düşüncelerinizi paylaşın ve sevdiğiniz yayıncılarla video sohbetine geçin.

SEVİYE SİSTEMİ Ne kadar yüksek seviyede olursanız, açabileceğiniz daha fazla izin olur. Özel avatar çerçevesi, lüks mesaj balonu, ifade dolu giriş çubuğu vb. sizin için elde edilmeyi bekliyor.

İNANILMAZ HEDİYELER VE BÜYÜK GİRİŞ ETKİLERİ Destekinizi ifade etmek için gönderilebilecek etkileyici animasyonlu hediyeler mevcuttur. Her seviye için benzersiz ve lüks giriş efektleri, avatar çerçeveleri mevcuttur.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.