header
QR Kod
Diva- Live Stream & Video Chat

Diva- Live Stream & Video Chat

1.2.6 geliştirici Diva World
(0 İncelemeler) Nisan 01, 2024
Diva- Live Stream & Video Chat Diva- Live Stream & Video Chat Diva- Live Stream & Video Chat Diva- Live Stream & Video Chat Diva- Live Stream & Video Chat Diva- Live Stream & Video Chat

En Son Versiyon

Versiyon
1.2.6
Güncelle
Nisan 01, 2024
Geliştirici
Diva World
Kategoriler
Sosyal
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.diva.sealive
Şimdi İndir

Diva- Live Stream & Video Chat Hakkında Daha Fazla

Diva Live is willing to become the world's top entertainment live platform.

Diva Live, çeşitli türlerde ve stillerde kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamak için geniş bir ev sahibi kaynağına sahiptir. Aynı zamanda, gerçek zamanlı etkileşimli bir işlev sunuyoruz ve izleyiciler ev sahipleriyle gerçek zamanlı iletişim kurabiliyor, canlı ve sosyal etkileşimin cazibesini hissedebiliyor. Süper hızlı yanıt oranı sayesinde, geride kalmaktan korkmayın. Burada düşünemeyeceğiniz tek şey ve elde edemeyeceğiniz hiçbir şey yok. Hemen Diva Live'a katılın!

✨🎉✨🎉✨🎉✨🎉✨🎉✨🎉✨🎉

Burada yapabilecekleriniz:

💃🎶Canlı İzle🎶🕺: Canlı yeni bir sosyal yöntemdir, Diva Live'da dünyanın dört bir yanından yeni bir tür sosyal etkileşim elde edebilirsiniz, çeşitli ve çok işlevli!

Dünyanın dört bir yanından güzel, yetenekli ve amatör ev sahipleri yeteneklerini sergiliyor. Ne iyi olduğunuzun önemi yok, burası en büyük sahneniz olacak. Ne elde etmek istediğiniz önemli değil, burası en büyük mutluluk kaynağınız olacak.

• 🎁🎁🎁Hediyeler: Kullanıcılara şık bariyer simgeleri ve havalı özel hediyeler sunarak canlı odasındaki ev sahipleriyle etkileşim kurun, favori ev sahibin dikkatini çekin ve anı unutulmaz kılın!

• 💓💓💓Online sosyal: Canlı odasındaki ev sahipleri ve kullanıcılarla gerçek zamanlı etkileşim, çılgın bariyerler ve favori ev sahibinizle yüz yüze video sohbet!

• 🎉🎉🎉Mutlu PK: Ev sahibi yeteneklerini yoğun bir şekilde sergiliyor. Favori ev sahibinize yeteneklerinizi katkıda bulunun ve rakiplerinizi yenmeyi birlikte başarın!

💞😘Özel sohbet😘💞: Eğer sadece sessizce biriyle sohbet etmek istiyorsanız, Diva size 1'e 1 video sohbet sağlıyor, kesinlikle güvenli ve saf bir sohbet ortamı, tüm video görüşmeleri şifreleniyor, burada özgürce konuşabilir, istediğiniz her şeyi konuşabilirsiniz~

• 💕💕💕Rastgele Eşleştirme: Yeni insanlarla nasıl tanışacağınızı bilmiyor musunuz? Neden rastgele eşleştirme özelliğimizi denemiyorsunuz ve her zaman yeni insanlarla tanışın!

• 💘💘💘Video daveti: Ayrıca, şu anda canlı odada yayın yapan favori ev sahibinize video çağrısı yapabilirsiniz~

👩‍🎤🎤Partiye katılın👨‍🎤🎤: Eğer utangaçsanız, ses partimize katılmanızı öneririz! Gerçek zamanlı olarak tatlı sesli ev sahibiyle etkileşim kurun ve kamera ve sesi istediğiniz gibi açıp kapayın! Sesinizin cazibesiyle kendinizi ifade edin, kendi sesinizi bulun ve çevrimiçi sesli sohbetler aracılığıyla arkadaşlar edinin. Sizi her zaman bekli

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.