header
QR Kod
Disney Coloring World

Disney Coloring World

14.2.2 geliştirici StoryToys
(0 İncelemeler) Mart 12, 2024
Disney Coloring World Disney Coloring World Disney Coloring World Disney Coloring World Disney Coloring World Disney Coloring World

En Son Versiyon

Versiyon
14.2.2
Güncelle
Mart 12, 2024
Geliştirici
StoryToys
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.storytoys.disney.pixar.coloring.princess.googleplay
Şimdi İndir

Disney Coloring World Hakkında Daha Fazla

In Disney Coloring World, kids get creative with their favorite Disney and Pixar characters - and there are hundreds to choose from! Explore an ever-expanding universe of over 1000 stickers; from Mickey and Minnie Mouse, to Frozen’s Anna and Elsa, from the cast of the Lion King and Toy Story to an array of heroines, heroes, princesses, side-kicks, villains and so many more.

Disney Coloring World, çocukların yaratıcılığını ve hayal gücünü geliştirmek için tasarlanmış bir mobil uygulamadır. Bu uygulama sayesinde çocuklar, sevdikleri Disney karakterlerini istedikleri gibi renklendirebilir ve dekore edebilirler. Elsa'yı kırmızı bir elbise ile giydirmek veya Mickey Mouse'un kulaklarını yeşil beneklerle süslemek mümkündür. Ayrıca Simba gibi sevimli bir karakteri, zebra gibi çizgilere sahip yapmak da mümkündür. Sınır yoktur!

Uygulamada çocukların kullanabileceği birçok sanat aracı bulunmaktadır. Fırçalar, kalem ve sihirli araçlardan oluşan bir seçim yapabilirler. Ayrıca, parıldayan simlerle süslenmiş fırçalar veya göz alıcı desenlere sahip fırçalar gibi özel seçenekler de mevcuttur.

Çocuklar için renklendirme sanatını öğrenmek henüz zor olabilir. Bu nedenle, uygulamada sihirli renk aracı da bulunmaktadır. Bu araç sayesinde, çocuklar renklendirdikleri resimlerin tüm renklerini mükemmel bir şekilde doldurabilirler.

Uygulamada en sevilen Disney karakterleri, çocukların kendi hikayelerini oluşturabilecekleri ve gizli etkileşimli sürprizler keşfedebilecekleri 3D dünyalara dönüşür. Bu da çocukların yaratıcı oyunlarına sihirli bir dokunuş katar. Ayrıca, her sayfayı tamamladıklarında daha fazla karakter ve sayfa açılır, böylece çocuklar sonsuz eğlenceye devam edebilir ve yaratıcılıklarını ödüllendirilebilirler.

Uygulama, Frozen, Toy Story, The Lion King, Wreck-It Ralph veya Cars gibi sevilen filmlerde yer alan favori Disney karakterlerini içermektedir. Ayrıca, Mickey Mouse, Minnie Mouse, Goofy, Donald Duck, Pluto, Daisy Duck gibi klasik karakterler de unutulmamıştır. Ayrıca, Snow White, Cinderella, Aurora, Ariel, Belle, Jasmine, Pocahontas, Mulan, Tiana, Rapunzel, Merida ve arkadaşları gibi Disney prenseslerini veya Maleficent gibi ünlü kötü karakterleri de özelleştirmek mümkündür. Uygulamada ayrıca Vampirina, Lady and the Tramp, Dumbo veya Winnie the Pooh'dan Tigger gibi sevilen karakterler de yer almaktadır. Sevdiğiniz Disney karakterlerini hayata getirmek için Disney Coloring World uygulamasını ücretsiz denemeye başlayın!

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.