header
QR Kod
Dil öğren - FunEasyLearn

Dil öğren - FunEasyLearn

3.8.9 geliştirici FunEasyLearn
(0 İncelemeler) Nisan 28, 2024
Dil öğren - FunEasyLearn Dil öğren - FunEasyLearn Dil öğren - FunEasyLearn Dil öğren - FunEasyLearn Dil öğren - FunEasyLearn Dil öğren - FunEasyLearn

En Son Versiyon

Versiyon
3.8.9
Güncelle
Nisan 28, 2024
Geliştirici
FunEasyLearn
Kategoriler
Education
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.funeasylearn.languages
Şimdi İndir

Dil öğren - FunEasyLearn Hakkında Daha Fazla

FunEasyLearn ile ÜCRETSİZ ve çevrim dışı olarak İngilizce, İspanyolca, Almanca, Çince, Fransızca, Rusça veya diğer 28 dilden herhangi birini öğren.

Bu uygulama, eğlenceli ve kolay bir şekilde bir dil öğrenmeyi amaçlamaktadır. Bu sayede tüm zamanların en büyük dil öğrenme kurslarını keşfedebilir ve tüm okuma kurallarını, gerekli kelimeleri ve faydalı cümleleri kolayca öğrenebilirsiniz. Bu uygulama içerisinde alfabe, tüm kelimeler ve cümleler gibi çeşitli içerikler bulunmaktadır. 34 farklı dil öğrenebilir ve 62 ana dilden öğrenebilirsiniz. Uygulamanın bilimsel bir yaklaşımla oluşturulduğu ve dil öğrenme sürecini hızlandırdığı belirtilmektedir.

Eğlenceli ve kolay bir şekilde bir dil öğrenmeyi amaçlayan bu uygulama, dünya çapından yeminli çevirmenler ve profesyonel ses sanatçıları ile oluşturulmuş ve hem çocuklar hem de yetişkinler tarafından beğenilecek şekilde tasarlanmıştır. Bu sayede, dil öğrenme deneyiminin zahmetsiz bir şekilde gerçekleştirilebileceği vurgulanmaktadır.

Uygulama içerisinde, dil öğrenme sürecini kolaylaştırmak ve hızlandırmak için profesyonel ses kayıtları ve Konuşma Tanıma gibi özellikler de bulunmaktadır. Bu sayede, yabancı bir dilde telaffuzunuzu geliştirebilir ve bir dili öğrenirken günlük hayatta ihtiyaç duyacağınız konular hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Uygulamanın amacı, tüm dilleri tek bir çatı altında toplamak ve herkesin bu uygulama aracılığıyla ücretsiz bir eğitim alabilmesini sağlamaktır. Anneler, babalar, çocuklar, öğrenenler veya öğretmenler, bu uygulama sayesinde dil öğrenme deneyimini yaşayabilir ve bir dili kolayca öğrenebilirler.

Bu eğlenceli ve kolay dil öğrenme uygulamasını hemen indirin ve sevginizi paylaşın. Uygulamayı gözden geçirin ve bizi değerlendirin, bu ekibimiz için çok şey ifade edecektir. Ayrıca, Facebook ve Instagram gibi sosyal medya platformlarında da bize katılabilir ve bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.