header
QR Kod
Dijital Denge

Dijital Denge

1.9.611902953 (597617) geliştirici Google LLC
(0 İncelemeler) Nisan 16, 2024
Dijital Denge Dijital Denge Dijital Denge Dijital Denge Dijital Denge Dijital Denge

En Son Versiyon

Versiyon
1.9.611902953 (597617)
Güncelle
Nisan 16, 2024
Geliştirici
Google LLC
Kategoriler
Araçlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.google.android.apps.wellbeing
Şimdi İndir

Dijital Denge Hakkında Daha Fazla

Dijital dünyadaki alışkanlıklarınızın tam kapsamlı bir resmini görün ve istediğiniz zaman bağlantınızı kesin.

Bu uygulama, dijital dünyadaki alışkanlıklarınızın günlük görünümünü size sunmayı amaçlamaktadır. Bu sayede, hangi uygulamaları ne sıklıkta kullandığınızı, kaç tane bildirim aldığınızı ve telefonunuzu ne sıklıkta kontrol ettiğinizi görebilirsiniz. Böylece dijital kullanım alışkanlıklarınızı daha iyi anlayabilir ve gerekirse değiştirebilirsiniz.

Uygulama ayrıca istediğiniz zaman bağlantınızı kesmenize olanak sağlar. Günlük uygulama zamanlayıcıları sayesinde, uygulama kullanımınıza sınır koyabilir ve böylece daha fazla zaman kazanabilirsiniz. Uyku Vakti modu ise gece saatlerinde cihazınızı kapatmanızı hatırlatarak iyi bir gece uykusu geçirmenize yardımcı olur. Ekranınızı Gri tona geçirerek Rahatsız Etmeyin özelliğiyle de bildirimleri sessize alabilirsiniz.

Konsantrasyon modu ise tek bir dokunuşla, dikkatinizi dağıtan uygulamaları duraklatmanıza olanak sağlar. Böylece zamanınızı daha verimli kullanabilir ve iş, okul veya evde daha odaklanmış olabilirsiniz. Ayrıca Konsantrasyon modunu otomatik olarak açabilir ve böylece dikkatinizin daha az dağılmasını sağlayabilirsiniz.

Uygulamayı kullanmaya başlamak için telefonunuzun Ayarlar menüsünde Dijital Denge'yi bulmanız yeterlidir. Sorularınız varsa, Yardım Merkezi'ne göz atarak daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Bu uygulama sayesinde dijital kullanım alışkanlıklarınızı daha iyi yönetebilir ve daha sağlıklı bir denge sağlayabilirsiniz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.