below header
QR Kod
D-ID: AI Video Generator

D-ID: AI Video Generator

1.1.5 geliştirici D-ID
(0 İncelemeler) Şubat 25, 2024
D-ID: AI Video Generator D-ID: AI Video Generator D-ID: AI Video Generator D-ID: AI Video Generator D-ID: AI Video Generator D-ID: AI Video Generator

En Son Versiyon

Versiyon
1.1.5
Güncelle
Şubat 25, 2024
Geliştirici
D-ID
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.deidentification.studio
Şimdi İndir

D-ID: AI Video Generator Hakkında Daha Fazla

D-ID’s Creative Reality™ studio AI video generator mobile app lets you create AI videos of digital people from a single image quickly, and easily from your phone. With endless creativity, the power of D-ID’s flagship AI video generator desktop studio is now in your hands.

Dil: Türkçe

Çekici konuşan avatarlar içeren videolar oluşturun, çünkü yapay zeka videolarınız saniyeler içinde hayat bulacak. İlham anını yakalıyor ya da bir proje üzerinde çalışıyor olsanız bile, mobil cihazınızdan hızlı ve kolay bir şekilde dijital insanları içeren yapay zeka videoları oluşturun. Bu, kişiselleştirilmiş içerikler oluşturmak için en üstün araçtır ve nerede olursanız olun bunu yapabilirsiniz.

Fikir genellikle yeterlidir ve burada, özel avatar ile birlikte eşsiz bir video oluşturmak için yapay zeka video üreticisinin tam gücünü kullanırsınız.

Bu uygulamanın çok yönlülüğü hareket halinde olanlar için bir oyun değiştiricidir, yaratıcılık için dinamik bir tuvale dönüştüren sorunsuz bir deneyim sunar. Yapay zeka gücü parmaklarınızın ucunda olduğu için, uygulama size her zaman ve her yerde etkileyici yapay zeka videoları oluşturma yeteneği verir. Kalabalık bir kafede olsanız veya işe giderken trende olsanız bile, yapay zeka video üreticisinin yetenekleri sınırsızdır. Kullanıcı dostu tasarım ve sofistike yapay zeka teknolojisinin birleşimi, bu aracı profesyoneller, meraklılar ve yaratıcılık ve yapay zeka arasındaki olağanüstü olasılıkları keşfetmek isteyen herkes için değerli bir varlık haline getirir. Yenilikçi olun, ilham verin ve etkileyin - her şey ekranınızın dokunuşuyla başlar.

D-ID Creative Reality ™ stüdyo mobil uygulamasıyla saniyeler içinde hala görüntüleri konuşan dijital insanlara dönüştürmek için yapay zeka video üreticisini kullanın.

* Bir dijital kişi seçin: Avatarlarınızı, görüşünüze uygun bir yüzle özelleştirin. Yapılmış kütüphanedeki mevcut foto gerçekçi veya çizilmiş bir yüz seçin veya kendi fotoğraf rulonuzdan bir resim yükleyin ve D-ID'nin yapay zeka video üreticisini kullanarak canlandırın.

* Herhangi bir dilde konuşun: Dijital kişinizin 120 dilde konuştuğu bir video oluşturarak küresel bir kitleye bağlanın.

* Herhangi bir yerde oluşturun: D-ID'nin yapay zeka video üreticisi ile metinden video animasyonunun gücü artık avuçlarınızda.

* Yapay Zeka Video Büyüsü: Yaratıcı arkadaşınız, metni ve görüntüleri konuşan avatarlarla videolara dönüştürür.

* Anında Animasyon: Yapay zeka, avatarlarınızı videolarla hayata geçirir ve onları karizma ve çekicilikle parlatır.

* Konuşmayı Kişiselleştirin: Dijital kişinizin sesini kolayca özelleştirin. Ses kayıtları yükleyin veya dijital kişinizin ne söylemesini istediğinizi belirlemek için metin okuma kullanın.

Yaratıcı Yolculuğunuzu Güçlendirin:

* Zorlanmadan

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.