below header
QR Kod
Cutie:Görüntülü Sohbet, Meet

Cutie:Görüntülü Sohbet, Meet

5.0.0 geliştirici Spark Connections
(0 İncelemeler) Mart 05, 2024
Cutie:Görüntülü Sohbet, Meet Cutie:Görüntülü Sohbet, Meet Cutie:Görüntülü Sohbet, Meet Cutie:Görüntülü Sohbet, Meet Cutie:Görüntülü Sohbet, Meet Cutie:Görüntülü Sohbet, Meet

En Son Versiyon

Versiyon
5.0.0
Güncelle
Mart 05, 2024
Geliştirici
Spark Connections
Kategoriler
Sosyal
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.cuteu.videochat
Şimdi İndir

Cutie:Görüntülü Sohbet, Meet Hakkında Daha Fazla

Dünyanın dört bir yanından güzel arkadaşlarla eşleşin! Cutie'ya katılın ve dünyayı keşfedin! Tayland'da havanın nasıl olduğunu mu merak ediyorsunuz? Rusça şarkı söylemek kulağa nasıl geliyor? Bir yerelle eşleşin ve hemen şimdi sorun! Dünya parmaklarınızın ucunda.

Eşleşme uygulaması olan Cutie, kullanıcıların tercihlerine göre eşleşmeleri sağlayan bir platformdur. Bu uygulamada kullanıcılar, tercih ettikleri cinsiyet, uyruk ve yaş grubuna göre eşleşebilirler. Bu sayede tam olarak aradıkları kişiyi bulabilirler. Cutie, kişilerin tercihlerine göre eşleşme hizmetleri sunar ve kullanıcıların dileklerini gerçekleştirir. Uygulama, kullanıcıların güvende olmalarını sağlamak için doğrulanmış gerçek kullanıcılarla eşleştirme hizmeti sunar. Bu sayede sahte profillerle karşılaşma endişesi olmaz. Ayrıca kullanıcılar, kullanışlı buz kırıcılarını kullanarak yeni arkadaşlarıyla kolayca iletişim kurabilirler. Bu sayede sohbet başlatmakta zorluk çekenler için yardımcı bir özellik sunulur. Uygulamanın bir diğer özelliği de favori seçme ve yakınınızdaki aktif kullanıcıları bulma imkanı sağlamasıdır. Bu sayede kullanıcılar, tavsiyeler alarak yakınlarındaki aktif kullanıcıları keşfedebilir ve onlara mesaj göndermeden önce canlı bir şekilde görüntüleyebilirler. Ayrıca uygulama, dünya genelinde sosyal ve anlık mesajlarla yeni bağlantılar kurmayı mümkün kılar. Cutie, güvenlik yazılımı sayesinde kişisel bilgilerinizi korur ve herhangi bir kural ihlali veya uygunsuz davranışa izin vermez. Kişisel bilgileriniz, sadece profilinizde paylaştığınız bilgilerle sınırlıdır ve üçüncü taraflarla paylaşılmaz. Ayrıca kullanıcılar, kendilerini istenmeyen kişilerden korumak için kara liste seçeneğini kullanabilirler. Cutie, kullanıcıların eşleşmeler yaparak keşfetmelerine ve dünyayı tanımalarına olanak sağlayan bir uygulamadır. Cutie uygulamasını güvenle indirebilirsiniz ve hayatınıza yeni insanlar katmak için şimdi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.