header
QR Kod
Çocuklar için İngilizce Fixies

Çocuklar için İngilizce Fixies

1.55 geliştirici 1C-Publishing LLC
(0 İncelemeler) Mayıs 13, 2024
Çocuklar için İngilizce Fixies Çocuklar için İngilizce Fixies Çocuklar için İngilizce Fixies Çocuklar için İngilizce Fixies Çocuklar için İngilizce Fixies Çocuklar için İngilizce Fixies

En Son Versiyon

Versiyon
1.55
Güncelle
Mayıs 13, 2024
Geliştirici
1C-Publishing LLC
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
ru.publishing1c.fixies.eng
Şimdi İndir

Çocuklar için İngilizce Fixies Hakkında Daha Fazla

Çocuklar için İngilizce sözcük bilgisi, dil bilgisi, heceleme ve telaffuz öğrenmek için eğitici bir uygulamadır. Eğlenceli aktiviteler ve oyunlar, küçük çocuklar, okul öncesi çocuklar ve diğer yaş grupları için hızlı ve kolay dil öğrenimini teşvik eder.

Bu uygulama, Fixies adlı komik çizgi film karakterlerini içeren ücretsiz bir eğitim uygulamasıdır. Bu uygulama, her yaştan çocuklar için eğitici özelliklere sahiptir. Özellikle küçük yaştaki çocuklar, okul öncesi yaştaki çocuklar ve ilkokul öğrencileri için farklı öğrenme oyunları ve aktiviteler sunar. Ayrıca iki dil bilen öğrenciler, yeni başlayanlar, çevrimiçi öğretmenler ve kendi kendine öğrenenler için de uygun bir uygulamadır.

Uygulamanın özellikleri arasında 50 eğitici oyun, akıllı ezberleme araçları, ödüller ve başarılar sistemi, anadili İngilizce olan kişileri dinleme, ayrıntılı raporlarla ebeveynleri bilgilendirme, kapsamlı ders ve ödev sistemi, renkli grafikler ve animasyonlar içeren Fixies ile öğrenme, iki dilli bir öğretmen olma imkanı ve bilgi kartlarıyla sözcük dağarcığını genişletme yer alır.

Bu uygulama sayesinde çocuklar, renkler, sayılar ve daha fazlası gibi temel bilgilerin yanı sıra 400'den fazla sözcüğü ve 50 mini oyunu öğrenebilirler. 2, 3 ve 4 yaşındaki çocuklar, renklerini ve sayılarını gelişimsel oyunlar oynayarak öğrenirken, 6-7 yaşındaki okul öncesi çocuklar hazır derslerden keyif alabilir.

Bu uygulama aynı zamanda ilkokul öğrencilerine de yöneliktir ve okul, dilbilgisi ve yazma konularında kelime dağarcığını geliştirmelerine yardımcı olacak ödevler içerir.

Bu eğlenceli ve ücretsiz uygulama, çocuklar için İngilizce öğrenmeyi daha keyifli ve etkili hale getirir. Ayrıca, Fixies karakterlerini içeren eğitici çizgi filmleri de YouTube'da izleyebilirsiniz. Uygulama hakkında düşüncelerinizi paylaşmak isterseniz, mobile-edu@1c.ru adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.