header
QR Kod
Çocuklar için İngilizce

Çocuklar için İngilizce

1.25 geliştirici Papumba
(0 İncelemeler) Nisan 19, 2024
Çocuklar için İngilizce Çocuklar için İngilizce Çocuklar için İngilizce Çocuklar için İngilizce Çocuklar için İngilizce Çocuklar için İngilizce

En Son Versiyon

Versiyon
1.25
Güncelle
Nisan 19, 2024
Geliştirici
Papumba
Kategoriler
Education
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.papumba.android.learnenglish
Şimdi İndir

Çocuklar için İngilizce Hakkında Daha Fazla

Çocuklar için İngilizce, çocuğunuzun İngilizce öğrenmeye eğlenceli ve kolay bir yol ile başlamasına yardımcı olacak mükemmel bir uygulamadır.

Çocuklar için İngilizce, çocukların eğlenceli oyunlar sayesinde temel İngilizce kelimeleri öğrenebilecekleri bir uygulamadır. Bu uygulama sayesinde çocuklarınızla birlikte İngilizce öğrenmenin keyifli bir deneyimi yaşayabilirsiniz. Uygulama içerisinde bulunan harika karakterler ve orijinal oyunlar, çocuklarınızı öğrenme sürecinde eşlik ederek onların daha iyi bir şekilde öğrenmelerini sağlayacaktır.

Çocuklar için İngilizce, çocukların ve bebeklerin kullanımı için tasarlanmıştır ve herhangi bir ebeveyn rehberliği gerektirmez. 2 ile 6 yaş arası çocuklar için ideal olan bu uygulama, çocuklarınızın İngilizce veya Amerikan İngilizcesi öğrenmelerine imkan tanır.

Uygulama içerisinde çocuklarınız sadece oyunlar oynayarak hayvanlar, renkler, vücut kısımları, rakamlar, araçlar ve İngilizcede bulunan birçok kelimeyi öğrenebilirler. Bu sayede çocuklarınızın İngilizce öğrenirken eğlenmeleri ve daha hızlı öğrenmeleri sağlanmış olur.

Çocuklar için İngilizce uygulaması, %100 reklamsız bir şekilde sunulmaktadır. Bu sayede çocuklarınızın okula hazırlanmasına ve dünyanın en çok konuşulan dilini öğrenmelerine harika bir katkı sağlar.

Uygulamanın özellikleri arasında 100’den fazla kelimeyi öğrenme imkanı, öğrenmeyi pekiştiren orijinal oyunlar, mükemmel grafikler ve sürekli güncellemeler yer alır. Ayrıca çocuklarınız İngiliz veya Amerikan İngilizcesi öğrenme imkanı da bulurlar.

Çocuklarınızın İngilizce öğrenirken eğlenmelerini ve öğrendiklerini pekiştirmelerini sağlamak için hemen bugün Çocuklar için İngilizce uygulamasını deneyin! Bu uygulama sayesinde çocuklarınızın İngilizce öğrenme süreci daha eğlenceli ve keyifli bir hal alacaktır.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.