below header
QR Kod
Çocuklar İçin İngilizce

Çocuklar İçin İngilizce

1.1016 geliştirici Kids Softwares
(0 İncelemeler) Mart 06, 2024
Çocuklar İçin İngilizce Çocuklar İçin İngilizce Çocuklar İçin İngilizce Çocuklar İçin İngilizce Çocuklar İçin İngilizce Çocuklar İçin İngilizce

En Son Versiyon

Versiyon
1.1016
Güncelle
Mart 06, 2024
Geliştirici
Kids Softwares
Kategoriler
Education
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.kidssoftwares.learnenglish
Şimdi İndir

Çocuklar İçin İngilizce Hakkında Daha Fazla

- Çocuklar için İngilizce uygulaması, çocuklar veya yeni başlayanlar için İngilizce öğrenmenin bir yoludur. İngilizce öğrenmeyi verimli ve eğlenceli hale getirir.

Resimlerle Kelime Öğrenme Uygulaması, çeşitli konularda kelime öğrenmeyi kolaylaştırmayı amaçlayan bir uygulamadır. Uygulama, resimler aracılığıyla kelime öğrenme sürecini daha etkili ve eğlenceli hale getirmektedir. Uygulamada yer alan konular arasında alfabe, sayılar, renkler, şekiller, haftanın günleri, yılın ayları, meyveler, sebzeler, hayvanlar, kuşlar, gıda, kıyafetler, mutfak, banyo, oturma odası, okul, spor dalları, vücut kısımları, aile ve meslekler bulunmaktadır. Bu konulardan herhangi biri seçilerek o konuyla ilgili kelime öğrenme süreci başlatılabilmektedir.

Uygulamanın amacı özellikle dil öğrenme sürecinde, görsel hafızanın daha etkin bir şekilde kullanılmasını sağlamaktır. Bu sayede kullanıcılar, gördükleri resimler sayesinde kelimeleri daha kolay öğrenmekte ve hafızalarında daha kalıcı bir şekilde yer edinmektedir. Ayrıca, uygulama sayesinde kullanıcılar dil öğrenirken eğlenmekte ve motivasyonlarını yüksek tutabilmektedirler.

Uygulamanın kullanımı oldukça basittir. Kullanıcılar, seçtikleri konu başlığı altında yer alan resimleri inceleyerek, resimlerle eşleştirdikleri kelimelerin doğru telaffuzlarını öğrenebilirler. Uygulama içerisinde yer alan sesli telaffuz özelliği sayesinde kullanıcılar, öğrendikleri kelimelerin doğru telaffuzlarını dinleyebilirler. Uygulama aynı zamanda dil öğrenme sürecindeki kullanıcıların kelime haznelerini genişletmelerine yardımcı olmaktadır. Kullanıcılar, uygulamada yer alan çeşitli konulardaki kelimeleri öğrenebilir ve böylece dil öğrenme sürecinde daha fazla sözcüğe sahip olabilirler.

Resimlerle Kelime Öğrenme Uygulaması, dil öğrenme sürecine yeni bir boyut kazandırmakta ve kullanıcıların dil öğrenme deneyimlerini kolaylaştırmaktadır. Özellikle çocuklar için de etkili bir şekilde kullanılabilen bu uygulama, dil öğrenme sürecinin daha keyifli ve verimli geçmesine yardımcı olmaktadır. Uygulama, dil öğrenme ihtiyacı olan herkesin kullanabileceği basit ve kullanışlı bir araçtır.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.